Cep Telefonu Önerisi

Kodla Büyü

bormut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mrb arkadaşlar 20 bin civarı kamerası on planda olan telefon önerisinde bulunur musunuz? Teşekkürler

ese dosta samsung s serisi alin derim gider oppo xiaomi vs aliyorlar üc bes zaman sonra ellerinde kaliyor telefonlar bense samsungla yola devam ediyorum problemsiz

s21 aldim memnunum her yönüyle

size tavsiyem s23 fe alinabilir o fiyata memnun edecektir. ozellikle zoomla ay resmi cekiyorum arada cok hos gorüntüler cikiyor ortaya

ese dosta samsung s serisi alin derim gider oppo xiaomi vs aliyorlar üc bes zaman sonra ellerinde kaliyor telefonlar bense samsungla yola devam ediyorum problemsiz

s21 aldim memnunum her yönüyle

size tavsiyem s23 fe alinabilir o fiyata memnun edecektir. ozellikle zoomla ay resmi cekiyorum arada cok hos gorüntüler cikiyor ortaya

Xiaomi alınca, aynı samsung'da olduğu gibi amiral gemisi serisinde alınca sorun yok. Birkaç istisnası var ama Redmi serisi almak yerine, Mi serisi alınca genel olarak problem olmuyor.

POCO X6 Pro Al hocam direkt, hiç boşa araştırıp yorulma. O fiyata alınacak en kral telefon o.

Redmi serisi de sorunlu değil hocam. Ben Redmi note 8 pro almıştım ilk çıktığında, hâlâ kullanıyorum. Sorunsuz. Bu arada POCO da Xioami'nin zaten.

poco x3 pro 256gb kullanıyorum 2 yıldır. memnunum poco serisini tavsiye ederim.
burada da fiyat/performansı iyi x6 proyu öneren arkadaşa katılıyorum.

Hocam şu an Samsung A55 5G alınır.128lik 14 bine.Evde Xioami de var evde 41 derece sıcaklığı görünce saçmalamaya başladı.Samsung cepte 45 derece sıcaklıkta tam kararlı çalışmaya devam.ediyor

Son düzenleme:
Geri