cep telefonu tavsiyesi

Kodla Büyü

ctrl+z

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba 6 veya 8 gb ramli fiyat performans ürünü kullanıp da memnun kaldığınız veya tavsiye edebileceğiniz cep telefonu var mı?Bütçe maksimum 2500 tl. Teşekkürler.

İnternetten Xiaomi redmi note 8 inceledim. Güzel bir telefona benziyor muhtemelen bugün inceleyip alacağım. Ama fiyatı 3000 lira ve 4GB. Bu aralıkta başka telefon da bakıyorum.

İnternetten Xiaomi redmi note 8 inceledim. Güzel bir telefona benziyor muhtemelen bugün inceleyip alacağım. Ama fiyatı 3000 lira ve 4GB. Bu aralıkta başka telefon da bakıyorum.
fiyat yanlış olmasın hocam?!
Şu sıralar bende aynı fiyat bandına bakıyorum. Redmi note9 pro fena durmuyor

merhaba 6 veya 8 gb ramli fiyat performans ürünü kullanıp da memnun kaldığınız veya tavsiye edebileceğiniz cep telefonu var mı?Bütçe maksimum 2500 tl. Teşekkürler.
fiyat bandınız nedir şuan alınacak 2 telefon var xiaomi mi 10 lite ve redmi mote 9 pro ama 3500 ve 3000 tl bandındalar giriş seviyesine ucuz telefonlara özel getirilen vergiyle 2500 lira olan telefonların normal fiyatı 1400tl civarıdır. o yüzden dikkatli olun 2500 lira civarı olan telefonların çoğu o parayı etmez

Hocam hanıma gm9 pro aldım Teknosada ara ara giriyor stoğa çok uygun fiyatlı oluyor stoğa girer girmez hemen bitiyor zaten ben akakçe ye listeye attım stoğa gece girdi mail gelince hemen aldım. Ben çok öyle telefon bilmem takip de etmem, bence güzel telefon yapmışlar bir incele istersen donanım falan çok iyi ekran bile amoled ama telpa nın yaşadığı sıkıntılardan ötürü garanti de sorun yaşanıyor diyenler var. Ben aldığımdan beri garantiye işimiz düşmedi gerçi telefonda öyle çok yorularak da kullanılmadı.

Huawei modellerine de bakabilirsin. 2 yıldır Huawei mate 10 kullanıyorum. Şuana kadar donma, çok ısınma gibi sıkıntılarla karşılaşmadım.

fiyat yanlış olmasın hocam?!
Şu sıralar bende aynı fiyat bandına bakıyorum. Redmi note9 pro fena durmuyor

Bugün teknosada baktım hocam redmi note8 2999 lira, redmi note 8 plus 3399 lira. Fiyatlar uçmuş. 5 ay önce 1500e aldığım telefonun fiyatı aynı yer aynı magazada 2400 lira.

Xiomi alan arkadaşların da şikayetçi olduğunu pek duymadım, eşime samsung a50 aldık, o da hızından, kamerasından, şarjından gayet memnun.

Oppo kullanıyorum gayet güzel başarılı bir telefon, 5 aydır sıkıntı yaşamadım. Hepsiburada fiyatlarında redmi note 8 ile arasında 600 lira fark, teknosada 400 lira fark var. Bu fark göz önüne alınarak ve ram kapasitesi göz önüne alınarak alınır mı? Bütçeye bağlı. Şahsi fikrim note 8 düşünürdüm.

Android guncellemesi alıyor, alınca android 9 du, android 10 a guncelledi kendini, on kamera kullanılacağı zaman çıkıyor, ama darbe anında flan otomatik kapaniyormus dusmede flan, denemedim videosunu izlemistim. Ben memnunum karar sizin.

Android guncellemesi alıyor, alınca android 9 du, android 10 a guncelledi kendini, on kamera kullanılacağı zaman çıkıyor, ama darbe anında flan otomatik kapaniyormus dusmede flan, denemedim videosunu izlemistim. Ben memnunum karar sizin.

peki hocam telefonun boyutu 6,53 inç yazıyor bu boyutlarda pantolon cebine sığıyor mu?

iPhone 7 telefonumu satıp xiomi redmi 10 lite aldım. 1 ay olmadı alalı, şimdilik herşey yolunda. Aslında kullanmam diyordum iOS tan sonra hiç sıkıntı yaşamadım. Eşim de note 9 pro aldı. O da çok memnun. Tabi biraz Bütçenizi aşıyor.

Geri