Cevat Yerli

Kodla Büyü

Buzkırıcı

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
crytek,cevat yerli,crytek türkiye ofisi v.b. bildiklerinizi duyduklarınızı yazın.

Ofis açacaklarını duyduk oyunların Türkçe olması süper oluyor. Birde Crytek firması harika oyun yapıyor bunu biliyoruz. :D

Başlığın amacı nedir bunu pek anlayamadım açıkçası.

Başlığın amacı hasari hocam artık formatörlük?kaç saat?norm?bunlardan sıyrılalım artık ya bizi bekleyen bir sürü imkan var.Oyun,grafik,tasarım,programcılık forumu bu işlere sevkedelim.Günümüzde türkiyede oyun sektörü büyüyor.Crytek odtü bünyesinde geliştirilen bir oyun ekibiyle birleşecek herhalde.

Buzkırıcı' Alıntı:
Başlığın amacı hasari hocam artık formatörlük?kaç saat?norm?bunlardan sıyrılalım artık ya bizi bekleyen bir sürü imkan var.Oyun,grafik,tasarım,programcılık forumu bu işlere sevkedelim.Günümüzde türkiyede oyun sektörü büyüyor.Crytek odtü bünyesinde geliştirilen bir oyun ekibiyle birleşecek herhalde.
Vallah süper olur oyuna ilgisi olan biri olarak destek veriyorum. :+1:

17 senedir oynuyorum gtx ve quadro ekran kartlarini kullanmadim makinemde.ofislerini acsinlar gerisi gelecek ben inaniyorum.

Su anda sol elimde 7 tane bim poseti sag elimde telefon mesaj yaziyorum caddede yururken

crysis3 'te AMD ile çalışmışlar! Yaşasın ATI ekran kartım işe yarayacak demek ki :D

(AMD FX-8150-3.60 GHz İşlemci ve AMD Radeon 6850 X2 ekran kartım var :) 8 GB Ram de cabası :D )

omd' Alıntı:
crysis3 'te AMD ile çalışmışlar! Yaşasın ATI ekran kartım işe yarayacak demek ki :D

(AMD FX-8150-3.60 GHz İşlemci ve AMD Radeon 6850 X2 ekran kartım var :) 8 GB Ram de cabası :D )
Bende ATI bırakıp Nvidia almıştım. Bununla da güzel sonuç verecektir. :)

BEN ATI ALCAM AMA DİRECT X11 DESTEKLİ OLMASI GEREKİYOR BENİM EKRAN AKRTIM ATI RADEON HD 4600 SERİES VE OYUNUN ORJINALINI ALDIM TUH KAFAM BENİM BE ŞİMDİ 5770 ALCAM

Geri