İnternete Zam

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Miilenicom u yaklaşık iki yıldır sorunsuz şekilde kullanyordum taahhütüm yok indirimli faturam 35mps 84 tl iken bu ay 149.90 gelmiş aradım enflasyon sebebiyle artan maliyetler..... dedi. Ben de madem öyle taşırım yada kapatır başka bir firmaya geçerim dedim.Araştırdım önceden türknetle çok sorun yaşamama ve fiber bağlantı verememelerine rağmen türknete bile baktım ,rüzgarnet,netspeet,ttkom,superonline hepsi fiyatı uçurmuş.Bir tek gibir 100 ile 130 arası onlarda sorduğum soruya Aralık sonunda güncellenecek fiyatlarımız cevabını verdi.Sorunsuz 35 mps uygun fiyatlı önereceğiniz bir sağlayıcı var mı millenicom bana son teklif 10tl indirim önerdi 6 aylığına.

Gıbırdan memnunum.Ocak ayında illaki zam gelecektir bekleyip göreceğiz.120 tl ödüyorum 100 mbps fiber. 150ye kadar tamam dicem.150den fazla olursa alternatiflere yöneleceğim bende.

Hepsi aşağı yukarı aynı hocam. Mevcut abonelikle devam edin. Düzeni bozmayın.

Ağustos'taydı sanırım Gıbır.net'e geçtim 110 tl idi. Ocakta bakalım kaç diyecekler ama arttırsa bile diğerleri ile aynı olacağını düşündüğüm için sanırım artık taşımam gibi geliyor ama işte duruma bağlı.

haziran ayında superonline fibere geçtim 100tl 20mbt hız için 2 yıl taahhütlü, şuan fiyatlar uçmuş yazık...

TurkNet GigaFiber 139,99 TL (kendi altyapısı)
Giga fibere kendisi iyi fiyat veriyor. Alt yapıyı kurmak için gerekli parayı da diğer müşterilerinden çıkarmaya çalışıyor gibi geliyor bana. Tamam ttnetten kiralık kullanıyor oraya da para ödüyor ama diğer şirketlerde ödüyor aynı parayı ama türknet 180 tl fiyat çekerken diğerleri 150 bandında yaklaşık. Güncel fiyatı baz alarak söyledim

Hocam özellikle tahhatsüz firmalardan almadım bu yüzden dolayı.24 ay tahhaüütlü turk telekom aldım kafam rahat fiyat sabit.24 mbti fiber 149 lira
modem taksiti dahil.

Son düzenleme:
Merkür Net kullanıyorum hocam.
Taahhütsüz paketleri yanında fiyatı taahhütsüze göre uygun yılık taahhütlü paketleri de var.
Telekom altyapısını kullanıyor zaten birçoğu.
35 Mbps 100 TL Yıllık Taahhütle
Arkadaşını Getir Davet Kodu: YI87N9L3YM
www.merkurnet.com.tr?ref=YI87N9L3YM

Mbps VDSL 80 TL taahütsüz https://poyraznet.com fiber olursa modem kirası var ayrıca.
35 Mbps 85 T

Miilenicom u yaklaşık iki yıldır sorunsuz şekilde kullanyordum taahhütüm yok indirimli faturam 35mps 84 tl iken bu ay 149.90 gelmiş aradım enflasyon sebebiyle artan maliyetler..... dedi. Ben de madem öyle taşırım yada kapatır başka bir firmaya geçerim dedim.Araştırdım önceden türknetle çok sorun yaşamama ve fiber bağlantı verememelerine rağmen türknete bile baktım ,rüzgarnet,netspeet,ttkom,superonline hepsi fiyatı uçurmuş.Bir tek gibir 100 ile 130 arası onlarda sorduğum soruya Aralık sonunda güncellenecek fiyatlarımız cevabını verdi.Sorunsuz 35 mps uygun fiyatlı önereceğiniz bir sağlayıcı var mı millenicom bana son teklif 10tl indirim önerdi 6 aylığına.
Az önce gıbır.net le yazıştım aşağıdaki gibi bir mesaj attı müşteri temsilcisi ama şartlar ne gösterir bilmemiyorum. Öyleki merketler bile sabah başka öğle sonu başka fiyat veriyorlar. Sebep ise malum ama bence denetimsizlik ve insanlara her an zam gelir kafanıza takmayın algının verilmiş olması diye düşünüyorum. Hayırlısı artık.

1670489501204.png

Türknet mesaj atmış bugün 250 TL yeni tarife diye, var mı arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz firma .

Turk.net 250 oluyor,
gıbır bana pek güven vermedi

Netspeed
Milleni arasındayım

Ama bunlar da yakın zamanda zam yaparsa diye boşa geçiş yapmak istemiyorum

Ne dersiniz dostlar

Turk.net 250 oluyor,
gıbır bana pek güven vermedi

Netspeed
Milleni arasındayım

Ama bunlar da yakın zamanda zam yaparsa diye boşa geçiş yapmak istemiyorum
Ne dersiniz dostlar
Gıbır kullanıyorum.Zam yapmadan devam edeceğiz diye mesaj geldi geçen hafta.100 mbps fiber 110 tl 10 tl modem kirası 120 tl.Tavsiye ederim hocam.Whatsapp iletişim hattı çok hızlı her konuda destek oluyorlar ve istediğiniz zaman iletişim sağlayabiliyorsunuz. Türknetten geçtim 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

NetSpeed kullandım babamların evinde çok zam olunca Millenicom’a geçtim memnunum. Geçiş yapmak isteyenler için indirim kodumu bırakıyorum. AE6E5832

Kendi evimde de Türk net vardı malum. Ben de Gibir, Poyraznet ve Netgalaksi yi deneyeyim mi yoksa burada da millenicom ile devam mı edeyim ben de arada kaldım.

Gıbır kullanıyorum.Zam yapmadan devam edeceğiz diye mesaj geldi geçen hafta.100 mbps fiber 110 tl 10 tl modem kirası 120 tl.Tavsiye ederim hocam.Whatsapp iletişim hattı çok hızlı her konuda destek oluyorlar ve istediğiniz zaman iletişim sağlayabiliyorsunuz. Türknetten geçtim 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.
Bacanakta pazartesi günü mesaj attı. Fiyatı sordu haziran 2022 de fiyat güncelledik şu an hazirana kadar zam gündemde değil dediler. O da başvuru yaptı. Gıbır'a geçiyor türknetten. Türktelekom bile ucuz türknetten. Hazirana kadar 110 öderim o zaman 200 bile olsa nasılsa hepsi o fiyata dedi. Bende öyle düşünüyorum.

Temmuzdan beri gıbırdayım şükür sıkıntı yaşamadım. 1 kez türktelekom dan gelen omurga hatta sorun olmuş bir süre kesildi internet o kadar.

Ben 10 aylık peşin ödeme ile 199.90 a yıl sonuna kadar turk.net e devam dedim.

Nedense içime sinmedi, poyraz-gıbır vs.

Milleni ise çok farklı gelmedi fiyat açısından ya da gelmeyecek yakında

Geri