chrome sekme ile ilgili bir soru...

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar chrome da bir sekmenin sürekli aktif olarak kalmasını istiyorum. Başka bir sekmeye tıklandığı zaman diğer sekmeler pasif oluyor (minimize edilmiş oluyor)

bununla ilgili bir kısayol veya eklenti var mı?

ogretmen006' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
Maalesef ama şunu herkes bir incelesin derim buraya tıklayın
neyini inceleyeceğiz ya dalgamı geçiyorsun alakasız
Sayılır. Forumda genelde sorularıma 2 günde 30 kişi bakıyo, 0 cevap geliyo arada kaynayıp gidiyo. Konu siyasi, parasal ve aşk olunca 15 sayfaları bulan yorumlar geliyor. Bende en üstte olan konulara çaktırmadan kendi sorunumu sıkıştırıyorum. Bundan sonra taktiğim bu. Aynısını başka konuların içinde de yazdım. Görürsen tıklama :wink:
Bu arada konuyu açan arkadaşın sorununu ilk başta anlamamıştım. Açık kalmasını istediğiniz pencereyi yeni sekmede değil yeni pencerede açsan olur mu?

serdemir' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
Maalesef ama şunu herkes bir incelesin derim buraya tıklayın
neyini inceleyeceğiz ya dalgamı geçiyorsun alakasız
Sayılır. Forumda genelde sorularıma 2 günde 30 kişi bakıyo, 0 cevap geliyo arada kaynayıp gidiyo. Konu siyasi, parasal ve aşk olunca 15 sayfaları bulan yorumlar geliyor. Bende en üstte olan konulara çaktırmadan kendi sorunumu sıkıştırıyorum. Bundan sonra taktiğim bu. Aynısını başka konuların içinde de yazdım. Görürsen tıklama :wink:
Bu arada konuyu açan arkadaşın sorununu ilk başta anlamamıştım. Açık kalmasını istediğiniz pencereyi yeni sekmede değil yeni pencerede açsan olur mu?
taktik güzel.

Geri