Cift devreli okul btr sorunu acil yardım

Kodla Büyü

semih26

Üye
Okulum çift devreli sabahtan da ogleden sonrada dersim var btr oldum 16 saat derse giriyorum birgun yuksek lisans dersim var ogleden sonra o yuzden o gun sabah dersleri almak istedim btr oldum. 10 saatte ogleden sonra verdiler 16 saate giriyorum. Btr gorevlendirmesi ilk defa aldim. Geri kalan 14 saati yerlestirmem mi lazim yoksa her gun sabah ogleden sonra okulda mi kalacagim.

Geei kalan 14 saati birazini sabahtan birazini ogeden sonra yerlestirmem mi lazim tecrubeki hocalarim lutfen fikir sunar misiniz

Ders konusunu bilmiyorum. Amam çift devreli Btr olamazsınız. Ya sabahçı devresinde yada öğleden sonra. HEm sabah hemde öğlen devresinde okulda kalmanıza gerek yok.

Teşekkürler sabahci byr olmak isteyecegim o zaman umarim benim tercohime kalir sabh ogleden sonra devresini secebiomek

İdareniz ile durumu görüşüp hangi devrede(sabahçı-öğlenci) btr olacağınız konusunda anlaşırsanız sorun kalmaz hocam.

11. Fatih Projesi BT Rehberliği görevi valilik onayı ile her yıl I. ve II. öğretim dönemi olmak üzere yılda iki kez yapılacaktır. Yarıyıl ve yaz tatillerinde görevlendirme yapılmayacaktır. Fatih Projesi BT Rehberliği görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacak, her bir devre için (Sabah-Öğle)ayrı öğretmen görevlendirilebilecektir. İki öğretmen görevlendirilememesi durumunda görevlendirme tek bir devreye yapılacaktır. Normal eğitim yapan okullarda 1 (bir), ikili eğitim yapan okullarda en fazla 2 (iki) öğretmen görevlendirilecektir. 2 (iki) öğretmen görevlendirilen okullarda, haftalık ders çizelgesi aynı ders saatinde birden fazla öğretmene Fatih Projesi BT Rehberliği görevi verilmeyecek şekilde hazırlanacaktır.
Madde çok açık.....

Geri