çiftlik bank

Kodla Büyü
Buna seo demek biraz zor daha çok botlar yerine insan kullanmaya dayalı bir rating aracı

Bizim iş yerinde 4 kişi falan oynuyor. 10 15 binlira civari yatırım yapan birisi günlülük 80 ile 100 lira arası bir para kazanıyormuş Ama mantıklı gelmedi. Çünkü zaten bu zincirler ilk başta kazandırır. Hemen dolandırmıyorla daha çok kişiye ulaşma amaçları olabilir. Belkide dolandırmıyordur adamlar. 25 Milyon'a ulaşmış değeri sonuçta

Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank sırra kadem bastı. Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi. Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç'un ise bayilerle bir toplantı yaparak 'Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın'a ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın' dediği öğrenildi. Akşam saatlerinde ise üyeler bir başka haberle sarsıldı. Çiftlik Bank'ın Facebook hesabı da kapatıldı.

Aylardır gündemde olan, haklarında bir dizi suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank ile ilgili en kritik gelişme bu sabah yaşandı. Türkiye genelinde 500 bine yakın kişinin üye olduğu Çiftlik Bank'ta bir süredir üyelere ödeme yapılmıyordu. Bugün paralarını alabilmek için şirketin Ümraniye'deki binasına çok sayıda kişi gitti.

Hürriyet’ten Dinçer Gökçe ve Kazım Ataer’in haberine göre üyeler, plazada bulunan iş yerinin boşaltıldığı bilgisini aldı. Hürriyet Dünyası'nın da ulaştığı bilgilere göre, şirket yetkilileri faaliyet gösterdikleri plazayı hafta sonu boşalttı.

https://odatv.com/ciftlik-bank-buhar-oldu-12031806_m.html

Arkadaşlar bir arkadaş daha detaymaxinet olayına girmiş. Ayda 1200 tl kazanıyor. Düşündüğümüz zaman çok da mantıksız değil.

Arkadaşlar bir arkadaş daha detaymaxinet olayına girmiş. Ayda 1200 tl kazanıyor. Düşündüğümüz zaman çok da mantıksız değil.

Bir üstteki mesaji okudunuz mu?
Okudunuz ve ironi yapıyor olabilirmisiniz? Hala böyle sistemler mantıklı geliyor olabilirmi?

Arkadaşlarının veya arkadaşlarının arkadaşlarının çok kazandığını duyan arkadaşlarımız o çok kazanan arkadaşlarına veya arkadaşlarının arkadaşlarına şimdi sorabilirler mi acaba kaç TL kazanabilmişler?

hala şu kadar yatırdım, üyelik aldım, şu kadar kazandım, bilmem ne yaptım diyenler var. arkadaş bişeyler yazacağım ama kalp kırılır.

bedava peynir fare kapanında olur. detay maxinet neden bize para kazandırsın ki. adamlar kar payı vermek yerine daha fazla netbook 3g hat tablet vs alıp sitemi kurarlar 8 saat değil 24 saat bilgisayarı çalıştırırlar. seo mu bulut mu her ne vaat ediyorsa çarkı kendi içinde döndürür...
Neden bana para kazandırıyorsun kardeşim... Keriz avı bunlar herkes biliyor ama bedava para tatlı geliyor bile bile lades tutuyorlar...
Geçen gün temizlikçi teyze geldi, girmiş bu sisteme ve bana dedi ki biliyorum bu sistem patlayacak ama patlayana kadar ben kendimi amorti eder kara geçerim. çok güldüm yüzüne karşı... ilginçtir o da güldü :) heralde ne zaman patlayacağını söylemişler :)

• Beğen
Tepkiler: omd
devlet güvencesi olmayan hiçbir işe girilmez..bizim okulda bir arkadaşı bu çiftlik bank olayında uyardım 6 ay önce şimdi 17 bin tl lem gitti diye ağlıyor...

Onun 17bin tl'siyle de çiftlik başı gülüyordur.

Ne haber kankalar :D yaw şu velet e bi insan nasıl kanar ya :)))

Ekli dosyalar

• IMG-20180313-WA0002.jpg
    IMG-20180313-WA0002.jpg
    44.2 KB · Görüntüleme: 128
çok temiz yüzlü öyle deme. Akça pakça maşallah :D

Bide bu çiftlik yumurta vermez diyordunuz bak adam yumurtlamış öyle poz vermiş bile

hocamın bahsettiği sistem güvenilir . yaptıkları iş site youtube boost yapıyorlar. bunu botlarla yapsalar google banlıyor onlarda türk usülü yapıyorlar. sonuç olarak boost alan da boost satan da evden aracı olanda kazanıyor. zaten şuanda en üst paketi satmıyorlar problemli olsa satarlardı. verdikleri laptopta cabası

Jet Fadıl ve titan zinciri kücüklüğünüzün simgeleriydi. Hepsi aynı halt. Maxinetin maksimum 1 yılı var. Aynı sistem değişen birşey yok. 1 yıl sonra bu mesajı alıntı yaparım.

• Beğen
arkadaşlar internette küçük bir araştırma yaparak "Ponzi" ne demektir öğrenebilirsiniz, bu ve benzeri herrrrr ama herrrr türlü sistem ponzi dolandırıcılık yöntemidir, adı değişiyor sundukları mal ürün değişiyor,makyajı ıvır zıvır ayrıntıları değişiyor ama hepsinin temel iskeleti PONZİ. Bir arkadaşım üniversite okumuş öğretmen adam bu çiftlikbank benzeri bir ponzi sisteme girmiş kurtarmaya çalıştım kurtaramadım birde üstüne beni de içine çekmek için ikna etmeye çalıştı sonra buna artık o kadar kızdım öyle şeyler söyledim ki benimle görüşmeyi bile kesti :) Bundan sonra yine benzeri sistemler her zaman çıkacak ve çok güvenilir ve karlı görünecek siz siz olun ponzi kelimesini unutmayın ve sakın bulaşmayın :)

Dolandırıcılıkla harcadıkları zamanı iyi şeylerde kullansalardı ülkem.zdekiler şuan marsa çiftlik bank kurmuşlardı. :D şubat Efe/tüfe 13.9 olmuş bu arada ...Halk olarak kutumuza giderek ülkece kerizlik makamına oturuyoruz.ali veliyi dolandırır.veli ahmeti dolandırmıştır.Zaten bir ara ahmet de aliyi dolandırdığı için veli ile ali arasında şöyle diyalog kayıtlara geçmiştir olum zincirleme kanununa göre ödeşmiş olduk kankayız tamm mı? diyerekten dolandırıcılık hayatlarına devam etmişler...Böylece ülkece giness rekorlar kitabına girmiş olduk:D bu emek hepimizin..

Cahil cühela insanın öğretmen olması kadar trajikomik bir şey yok.

Öğretmen adam burada çiftlik bank'ı maxinet'i cairos'u savunuyor. Hem de bilgisayar öğretmeni. Böyle öğretmenim olsa dersine girmem.

Ya bu sistemin dümen olduğunu anlamak için doktora yapmaya, binlerce kitap okumaya falan gerek yok. Veya anlamamak için beyinsiz olmak lazım. Finans okur-yazarlığından falan bahsetmiyorum bir yılda 1'e 3 veya 2 kâr oranından. O zaten Hâk getire.

Bu tip işe girmek için aç gözlü olmak veya cahil cesaretine sahip olmak gerek.

Bir de bunun dümen olduğunu farkedip erken girip diğerlerini ezmek isteyenler var. Onlar tam bir ...

Bilmiyorum diyorsan oku araştır. Yok biliyorum diyorsan yut bu lafı.

Bu tipe para yatıran hiç ağlamasın :) elemanı da takdir ettim, bu tombik profile nasıl güvendirdi. Geçmişte de çıplak gösteren gözlük satmış :)))))))))

• Beğen
bzim milletimiz akıllanmaz arkadaşa.... o kadar Yimpaş kombassan efendime söylim daha niceleri dolandırdı bu milleti hala akıllanmadılar....

Bu işleri neden uluslararası yapmazlar, sadece bizde mi var acaba?

Geri