çiftlik bank

Kodla Büyü
Millet neden yalnızca para yatırıp hiçbir şey yapmadan para kazanma derdinde? İşin içinde dolandırıcılık olmasa bile bu işin haram olduğu belli mi değil. Bakınız: faiz. Paranı bankaya kullandırırsın, banka da 80 milyon insanın cebinden parça parça çaldığının bir kısmını sana öder. Ne emek çektin; hiç. Kazandığın nereden geliyor; başkasından çalınanlardan. Yazık etmeyin kendinize, alın teri akıtmadan helal kazanamazsınız. Buralarda para batıranlara da acınmaz, ava giderken avlanmaktır bu.

46 bin yatıran bir arkadaş aylık 8 bine yakın para alıyordu. bu ay galiba parasını çıkarıp kara geçmeye başlayacaktı. olay patlayınca öyle kaldı. ama 40 bine yakını geri aldı

46 bin yatıran bir arkadaş aylık 8 bine yakın para alıyordu. bu ay galiba parasını çıkarıp kara geçmeye başlayacaktı. olay patlayınca öyle kaldı. ama 40 bine yakını geri aldı

Valla çok büyük cesaret. O kadar parayı neye güvenerek yatırmış aklım almıyor. Geri aldığı paraya bakınca çok çok ucuz atlatmış gibi görünüyor.

Valla çok büyük cesaret. O kadar parayı neye güvenerek yatırmış aklım almıyor. Geri aldığı paraya bakınca çok çok ucuz atlatmış gibi görünüyor.
insanlar ilginç hocam. ben de dedim nasıl güvendin koydun diye. geliyor dedi fazlasıyla. ben patlarsa ne yapacaksın dedim. adam diyor kesinlikle patlamaz. bazıları körü körüne inanıyor işte

1.5 senedir bu işin icinde olanlar var ve cok tanidigim karlarini aldilar sonuc olarak patladi zincir olayina ilk girenler her zaman kazandi...
sonunu görmeden güvenmek sanirim cok sacma...

bzim milletimiz akıllanmaz arkadaşa.... o kadar Yimpaş kombassan efendime söylim daha niceleri dolandırdı bu milleti hala akıllanmadılar....
Millet bir daha dolandırılmasın diye yazıyorum. Bunlar milleti nasıl dolandırmışlar yazar mısınız?

:eek:Benim aklımı kurcalayan bu işin arkasındaki asıl kişiler. Bu Tosuncuğun videolarına baktım 2 kelime konuşamıyor ama nasıl oluyorda 10 bin tl ye bu sistemi kuruyor hala anlamış değilim. Arkasında başka birileri varda bu kukla mı acaba? Bulaşıkçılıktan Kıbrısta hesap açmaya giden yol. Valla Hayret:eek::eek::eek:

• Beğen
Tepkiler: H_M
:eek:Benim aklımı kurcalayan bu işin arkasındaki asıl kişiler. Bu Tosuncuğun videolarına baktım 2 kelime konuşamıyor ama nasıl oluyorda 10 bin tl ye bu sistemi kuruyor hala anlamış değilim. Arkasında başka birileri varda bu kukla mı acaba? Bulaşıkçılıktan Kıbrısta hesap açmaya giden yol. Valla Hayret:eek::eek::eek:

Hayret edilecek birşey yok ki hocam, 2 kelime prompter bakmadan konuşamayan adamlar neler neler oluyor. Bırak konuşmayı 2 kelime yazmayı bile bilmiyorlar. Bu arkadaş Bursa'da bir çiftliği açarken Kudüs kırmızı çizgimizdir altından da vermiş mehteri, tekbirlerle de açmış tesisi. Bakarsan ne alaka diyon ama aynı mantıkla bu ülke de neler neler yapılıyor bilemezsin. İşin içine bi de zafiyetimiz kolay para girince tutma gitsin.

Milletimiz hırslı. Bu da düşük gelir seviyesinden, alım gücünün düşük olmasından kaynaklanıyor. Çevrenize bi bakın. Herkes para kazanma hırsı içinde. Lüks evler almak, iyi arabalara binmek, marka giyinmek istiyoruz. Çünkü gözümüz doymamış hiç. Hep sıkıntı içinde, borç, harç içinde yaşamışız. küçüklükten beri büyük alalım seneye de giyer mantığıyla yaşamışız. Avrupada gelişmiş ülkelerde bu tarz çakal yapılanmalar tutunamaz. Çünkü vatandaş doymuş. İstediğine maddi olarak ulaşabilmiş. Gözü doymuş insanların. Ne gerek var diyor. Araba dersen alabiliyorum, ev dersen alabiliyorum. Maaşım ve ülkemdeki fiyatlar makul yetiyor. Tatilimi yapabiliyorum diyor.

Televizyonda daha yeni kurdum velet bir de ekran kartlarından çiftlik sistem kurmuş bitcoin yapmış.Esas bir yazılımcıyla oyun yapmışlar oyun üzerinden de milyarları kazanmışlar.

Bişey değil de 130 bin kişi ortalama 100BİN kaptırmış.
Çevremde gördüğüm yada duyduğum bir kişi yok.

Burada ve bir çok mecrada dolandırı oldukları söylendi. Fakat insanlar inatla para yatırdı ve savundu. Sonucu kötü oldu. Geçmiş olsun, ne diyelim.

Bişey değil de 130 bin kişi ortalama 100BİN kaptırmış.
Çevremde gördüğüm yada duyduğum bir kişi yok.

isterseniz bir daha araştırın.

"31 Temmuz 2016 tarihinden bu yana toplam 132 bin 222 katılımcıdan 1 milyar 139 milyon 972 bin 622 lira toplandığının tespit edildiği..."

Kolay para sevdası bu gibi tokatçıların iştahını kabartıyor. Arz talep meselesi

Maxi de sanırım üyelerin yeni üye kaydı yapması ve bu işlemden daimi pay ve rütbe alması olayı da var.

Geri