cisco eğitime giriş hatası

Kodla Büyü

blackpeace123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
You do not have permission to access this class instance for the specified purpose.

Belirtilen amaç için bu sınıf örneğine erişim izniniz yok.

şeklinde hata alıyorum. nasıl düzeltebiliriz

Benim de Python eğitimi az önce başladı ama ......... kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil hatası aldığım için bir türlü giriş yapamıyorum.

Evet aynı şekilde "kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil" hatası veriyor. oturum açmak için geç mi kaldık acaba?

anketi doldurdum ve kullanıcı sözleşmesini onayladım. Giriş yapabildim. Sizin sorununuzu bilemedim hocam
Netacadden gelen epostadaki MEBBIS eposta adresiniz ve linkten Python online dersinize erisebilirsiniz.
Böyle bir mesaj yazdılar şimdi

Son düzenleme:
Başvurunun onaylandığına dair gelen mail üzerinden netacad adresine girdim cisco üyeliği istedi ayrıca mebbis ekranından izinleri verip üye oldum.
Ancak dediğim gibi oturum açamadım. (Bana başka bir mail gelmedi)

Son düzenleme:
ciscoya üye oldum gelen aktivasyon linkine tıkladım netacad sitesine yönlendirdi orda bazı bilgiler istedi doğum tarihi istedi ne şekilde girdiysem kabul etmedi.doğum tarihini nasıl girdiniz ? Ayrıca kaçırdığımız bu günkü eğitimi nasıl telafi edebiliriz acaba bilgisi olan var mı ?

ben maili yeni gördüm ve izinleri şimdi verdim cisco yönlendirdi ama mail adresim ve şifremle giriş yapamıyorum . Artık katılamaz mıyım eğitime

Aşağıdaki hatayı geçemediğimden eğitime giriş yapamıyorum. Yarın son gün. Bununla ilgili ulaşabileceğimiz bir yer var mı?

Geri