Çizgi Tagem içeriklerinin tamamı Tübitak Ulakbim de ...

Kodla Büyü
Arduino ve Python derslerini izledim. Çok değerli kaynaklar. Emeği geçen arkadaşlara ve Niyazi hocama teşekkür ediyorum.

Niyazi Bey, öncelikle yıllardır verdiğiniz emeklerinize sağlık.. Sizleri takip ediyor, istifade ediyor ve istifade ettirmeye çalışıyoruz.

Aşağıdaki linkte bulunan pdf dökümanların linklerinde sorun yok ama aynı sayfanın aşağı taraflarında bulunan flv uzantılı videoların hiçbirisi de inmiyor.. Linklerde sorun var.. Güncellerseniz seviniriz.. İyi çalışmalar..

Niyazi SARAL' Alıntı:

fatihinfedaisi' Alıntı:
Niyazi Bey, öncelikle yıllardır verdiğiniz emeklerinize sağlık.. Sizleri takip ediyor, istifade ediyor ve istifade ettirmeye çalışıyoruz.

Aşağıdaki linkte bulunan pdf dökümanların linklerinde sorun yok ama aynı sayfanın aşağı taraflarında bulunan flv uzantılı videoların hiçbirisi de inmiyor.. Linklerde sorun var.. Güncellerseniz seviniriz.. İyi çalışmalar..

Niyazi SARAL' Alıntı:

Sorun sizde, bende iniyor .Sağ tuşa basıp sisteminize kayıt edin önce.

Sunucular geç cevap veriyor. Sorun bizim bağlantıda mı, bant genişliklerinden mi, anlayamadım.
emeğinize sağlık, bilişim dünyası açısından içerik yelpazesi oldukça geniş. Allah razı olsun.

Birçok firma, bunlar kadar kapsamlı olmayan eğitim döküman-videolarını para karşılığı pazarlarken; Çizgi'nin bunları ülke eğitimine hibe etmesi takdiri hak ediyor bence. Çok çok teşekkürler emeği geçenlere. :alkis:

ellerinize sağlık Niyazi hocam...mükemmel kaynaklar gerçekten. :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Geri