Çizgi Tagem'e Dava: Yardım edebilir misiniz?

Kodla Büyü
Sayın Hocam gerçekten çok üzücü, Türkiye de başarı cezasız kalmıyor malesef.

Tam olarak ne ile suçlanıyorsunuz bilmiyorum ama verilen eğitimleri "serbest meslek" faaliyeti olarak gösterirseniz belki de ceza almanızı engeller. Yani eğitim veren kişinin sahip olduğu bilgiyi diğer insanlarla paylaşması olarak, yine alınmış bir bilişim ürününün bilgilendirme toplantısı olarak gösterdiğinizde belki size yardımı olur.

çok üzüldüm.

yemin ederim sıkıldım şu siyasi muhabbetlerden arkadaş.bu forumda bir kaç yıl önce siyasi tartışmalar olmazdı.tabiki ozaman norm derdide yoktu. bu durum insanları haklı olarak gerdi.ama arkadaşlar birbirinizi x partileri için kırmayın.onlar tvde kavga ederler birbirleri ile arka planda öpüşürler.adı üstünde siyaset

Merhaba,
Emeğe saygı bu kadar oluyor... Çok üzüldüm ne güzel yararnılan bir kaynak kapatılıyor... :(
Çizgi tagem şu an kapandımı tam bir bilgisi olan varmı.

:) Sevgili arkadaşlar sitelerimizin çoğu açılmıyor. Ama bunun dava ile ilgisi yok. Gebze'deki Datacenter'da bir elektrik kesintisi oldu ve ana firewall yandı. Bugün tamir ederler. İlginize teşekkürler.

yahu arkadaşlar acele etmeyin meleketimde davalarda öyle hemen gelişme olmaz başımızdan geçtiği için az çok gördük bi tahminde bulunabilmek için iki yıl sonuç için üç-dört yıl temyiz vs için yıllarca uğraşırsın
önemli olan avukat
bi avukat a para verip takip etmesini sağlayın
gerisini merak etmeyin zaten beş yıldan önce sonuçlanmaz ozamanada devir değişir yeni fikirler çıkar
saygılar...

Geri