Code.org sertifika

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar code.org u anlatmaya başlayacağım tüm dersleri tamamlayanlara sertifika veriyor ya onu kağıt üzerinde vereyim diyorum okuldaki fotokopi makineleri çıktı veriyor ancak geçen sene kuşe kağıdı akıtarak çıkarmıştı onların çıkarabileceği bir kağıt türü var mı?hepsş bitirse 150 çocuk bana ne kadara mal olur?

kuşe kağıt yerine 160 gramlık kağıtlar var. onu kullanın. dışarıdan çıktı alırsanız en insaflısı tanesi 50 kuruş...

Hocam kendim flasha atıp çıktısını alsam fotokopi makinesinden diyorum düz kağıda vermezmiki çıktı?Bir de tüm dersleri bitirmeleri için nekadar süre vermeliyim sizce? Okulda lab yok evde tamamlayacaklar

hocam biz normal kağıda aldıktan sonra laminasyon cihazı ile kaplıyoruz. çok güzel oluyur. laminasyon cihazı alabilirsiniz okula. her zaman lazım. Biz senede 600 tane laminasyon kağıdı bitiriyoruzdur. 90 kişilik ortaokulda

bende normal A4 e veriyorum sertifikaları, laminasyon cihazı ile denenebilir aslında. sertokus hocam siz hangisini kullanıyorsunuz laminasyon cihazının? bir de code.org da hangi bolumu bitirirseniz bitirin aynı sertifikayı mı veriyor, bölüm isimleri yazmıyordu sanırım.

Ben de code.org'un verdiği sertifikayı veriyorum. Daha gerçekçi oluyor diye düşünüyorum.Çocuklar da benimsedi.

Geri