Code.org

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar 6. Sınıflarla code.org etkinliği yaptık 10-12 çocuk sertifika aldı onlara belki bastırabilirim sertifikalarınızı demiştim şimdi baktım kuşe kağıda baskı tanesi 20tl :( en uygun nasıl halledebilirim yanına da şeker çikolatadan oluşan bir paket yapacaktım evde biraz sevinsinler diye böyle çok pahalıya gelecek bana, okuldada renkli yazıcı yok

A4 kağıdından biraz daha kalın bir kağıt var adını bilmiyorum ona renkli çıktı alabilirsiniz. Ben geçen yıl 1.5 liraya alıyordum

Ben olsam yakın okullarda renkli yazıcısı olan varsa oradan çıkartırdım. Baya pahalıymış gerçekten.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 6. Sınıflarla code.org etkinliği yaptık 10-12 çocuk sertifika aldı onlara belki bastırabilirim sertifikalarınızı demiştim şimdi baktım kuşe kağıda baskı tanesi 20tl :( en uygun nasıl halledebilirim yanına da şeker çikolatadan oluşan bir paket yapacaktım evde biraz sevinsinler diye böyle çok pahalıya gelecek bana, okuldada renkli yazıcı yok

1000 adetini - 200 tl ye baskı almıştım.

Yazıcıdan sadece adını yazdırıyorum.

her yıl 200 - 300 kullanıyorum.

Bulunduğunuz yerde bir ozalitçi veya reklam baskıları yapan bir yer yok mu acaba? Bu tarz yerlerde de uyguna bastırabilirsiniz. Ben geçen sene okulda bu tarz başarı belgeleri bastırmıştım. 1-2 TL civarıydı.

Bulunduğunuz yerde bir ozalitçi veya reklam baskıları yapan bir yer yok mu acaba? Bu tarz yerlerde de uyguna bastırabilirsiniz. Ben geçen sene okulda bu tarz başarı belgeleri bastırmıştım. 1-2 TL civarıydı.
Var Hocam ama internette bile 20 tl ise özalitçide kimbilir ne kadardır diye düşündüm birde sokağa çıkma yasağından dolayı henüz onlara soramadım yarın da onlara soracağım bakalım olmadı bu siteden alacağım

Hocamın dediği gibi fotokopicilerde en fazla 3 tl hocam A4 kuşe veya bristol (biraz kalın) kağıdı.

Kuşe kağıtla kendinizi yormayın. A4 160 veya 200 gram kağıtlar var. 1 top kağıtta 200 adet var ve 25 lira civaeında. Kırtasiyeden renkli çıktı alın o kağıtlara..

Geri