Çok Amaçlı Katlanabilir Laptop Sehpası Öneri

Kodla Büyü

sas7979

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu süreçte özelllikle laptoplarımızı kullanırken sağlığımıza da dikkat etmemiz gerekiyor.Ben internetten araştırarak aldığım bir ürünü tanıtayım tavsiyedir.Hoşuma gittiği için videosunu da yaptım.Böyle bir şey düşünenler için ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek bir ürün ;

Ayrıca linkleri de burdan paylaşayım.Sadece video'da anlattığım değil arada kaldığım üründe linktedir.
Video anlatılan ürünlerin adresleri aşağıdaki linklerden bulabilirsiniz.
https://gugarwood.com/aksesuarlar.html?product_id=154
https://www.hepsiburada.com/mavera-...-HBV00000UVGGZ?magaza=Mavera Tasarım Ürünleri

Sizin de kullandıklarınız varsa güzel, yararlı bir konu olabilir.

Aynen hocam kaliteli olduğu için videosunu çekeyim dedim kayın ağacından yapılmış ek yerleri baya sağlam ama tabi biraz tuzlu fakat ihtiyaç varsa taksitle felan alınabilecek bir ürün

Merhaba, zamanında bu markanın olmasada başka bir markanın sehpasıni almistik.sahsen sehpa kullanmak pek ergonominik gelmedi bana. Masada kullanmak daha verimli. Sehpanın içine girdiğinizde pek hareket edemiyorsunuz. Malul biz ayağımızı üstüne oturarak,bağdaş kurarak(sandalyede bile olsa), ve daha değişim şekillerde oturmayı seviyoruz. Bu sehpalar sizi biraz kısıtlıyor.bunu dikkate almak gerekir

Merhaba, zamanında bu markanın olmasada başka bir markanın sehpasıni almistik.sahsen sehpa kullanmak pek ergonominik gelmedi bana. Masada kullanmak daha verimli. Sehpanın içine girdiğinizde pek hareket edemiyorsunuz. Malul biz ayağımızı üstüne oturarak,bağdaş kurarak(sandalyede bile olsa), ve daha değişim şekillerde oturmayı seviyoruz. Bu sehpalar sizi biraz kısıtlıyor.bunu dikkate almak gerekir

Tabi kişiye göre değişir bende bağdaş kurmayı seviyorum(Yapımızda var :)). Amaca yönelik tabiki saatlerce oturup kalkmayacaksanız hareket kısıtlanır ama bu biraz daha istediğiniz yere konumlandırıp iş yapmak için sadece laptop olarak da düşünmüyorum kitap okuma küçükler için yazı yazma alanına da dönüşebilir. Haklısınız Değişik şekilde oturanlar için bir kısıt onun içinde değişik modeller var

.

Geri