Çok kar yağdığında işletme kontrolü?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. İlk defa bu yil 12. Sınıfların işletmelerdeki stajlarına başladık. Bu yıl ben de ilk defa koordinatörluk gorevi aldım. Kafama takılan bir soru var. Her hafta bildiginiz gibi ogrencileri yoklamak için iş yerlerine gidiyoruz. Staj yerleri 20-30 km uzaklıkta ve biraz arazide.. Kışın çok kar yagdigi gün öğrencilerin staj yaptigi is yerine gitmesem de ondan sonraki hafta imzalatilmasi gereken belgeleri topluca imzalatsam olur mu?

Eğitim ve öğretimi aksatacak nitelikte olağanüstü durum, sel, deprem, hastalık, havanın aşırı sıcak ve soğuk olması gibi nedenlerle ...... okullarda öğretime ara verilir. İşletmelerde beceri eğitimi gören öğrenciler de bu fıkra kapsamında değerlendirilerek işletmeye gitmezler.
Bunun haricinde öğrenci işletmeye giderken haftalık kontrolünü yapmayan/yapamayan koordinatör öğretmen görevini icra edemediğinden o güne ait işletmede meslek eğitimi ek dersini de alamaz.

Burası Türkiye hocam, bir çok ilde millet ayda bir gidip toplu imzalatıyorlar işletme sahiplerine. İdarenin ne kadar idare edeceğine bakar, bir de vicdana.

Geri