Cok Onemli! Veri Kurtarma

Kodla Büyü

Eindoforat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar, bugun hatayla harici HDD ye 2 kere ust uste format attım. Haliyli veriler uçtu. Disk tek parça tabi. Ben bu tek parcayi once sildim sonra da 2 ye ayirdim ve ilk parçaya format attım. Bu verileri nasıl geri getrirebilirim? Yarımcı olur musunuz? Bu isi profesyonelce yapan bir firmaya götürsem diski ise yarar mi ve kac lira para alirlar? Acil Cevap Lütfen...

hocam piyasada bir çok veri kurtarma programı var... en iyileri diye arattır... Önce denemeni tavsiye ederim sonuç alamazsan bilgisayarcı yapar....

Hocam testdisk ve Get Data Back'i önerebilirim. Yakın zamanda 500 Gb hdd'den testdisk ile tüm verileri kurtardım.

cumhurtorun' Alıntı:
Hocam testdisk ve Get Data Back'i önerebilirim. Yakın zamanda 500 Gb hdd'den testdisk ile tüm verileri kurtardım.
Hocam, kurtardığın HDD formatlanmış mıydı? Yoksa sadece silinen dosyaları mı kurtardınız? Ayrıca bu proramın full versiyonu varsa paylaşır misin?

cumhurtorun' Alıntı:
Hocam, kurtardığın HDD formatlanmış mıydı? Yoksa sadece silinen dosyaları mı kurtardınız? Ayrıca bu proramın full versiyonu varsa paylaşır misin?

easy recover pro 6.10 veri kurtarma

hocam geçen benzeri başıma geldi bende işe yaeadı programın aı yukarıdaki gibi kolay gelsin

Geri