Combofixi resmi sitesinden indir (win8 destekli)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Combofix vazgeçemediğimiz virüs temizleme araçlarından biridir. Bu aracı indirmekte güçlük çenler aşağıdaki notları gözden geçirmelerinde yarar var.

Resim sitesinden indirmek için bağlantıya tıklayın "ComboFix.exe" sağ tıklayın farklı kaydedin böylece güncel versiyona sahip olmuş olursunuz.
NOT:
Mozilla FireFox'ta sağ tıklayıp indiremiyorsunuz. İndirmek için explorer kullanınız.

Dosyayı ektende indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• ComboFix.rar
    5.4 MB · Görüntüleme: 512
Re: Combofixi resmi sitesinden indir

teşekkürler. hasari birde bu güvenlik için başka önereceğin program vs varmı. bu ara öğretmenler sorup duruyo da her zaman ki gibi :D

yanlış anlama ben yuksek lis. başladım 8-5 ilçe mem artı yuksek lis ödevleri kendimi bu yeniliklere pek veremiyorum da ondan senden istedim.

windows 8 de çalışan combofix var mı?

Bleebing computer ve ona özel yapılmış combofix.org, ikisi aynı. ama ben bleebing'den indiriyorum.
Combofix'e rağmen temizlenmeyen bilgisayarlar olabilir. Onlara da yegane çözüm Kaspersky Virus Removal Tool...

Combofix artık Windows 8 de çalışıyor ekten veya resmi sitesinden indirebilirsiniz. Konuyu güncelledim.

hasari' Alıntı:
Combofix artık Windows 8 de çalışıyor ekten veya resmi sitesinden indirebilirsiniz. Konuyu güncelledim.

Hocam, Combofix henüz Win8 işletim sistemlerine uygunluğu resmi olarak açıklanmadı diye biliyorum. Bu konuda açıklama ve konu incelemesi görmedim. Eğer gözden kaçırmadıysam.

Windows XP/Vista/7
http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/
http://www.bleepingcomputer.com/combofi ... e-combofix

Bilgileri tekrar bir gözden geçirebilirmiyiz acaba ?

Win8 kuruluysa 2dk sende test edebilirsin. Dün akşam bizzat test ettim. Siteyi güncellememiş olabilirler.

Hocam,win8 sistem uygunluğu yönündeki çalışmaları yakından takip ediyorum. Başka kanallardan da baktım, Henüz resmi uygunluk göremedim.

Ancak; win8 de sorunsuz çalıştırmış olabilirsiniz. Ama şu an çalıştırılması riskli olabilir. Kısaca; yazılım artık, win8'e uyumlu hale getirilmiştir, çalıştırılabilir demek henüz erken diye düşünüyorum.

VEGA' Alıntı:
Hocam,win8 sistem uygunluğu yönündeki çalışmaları yakından takip ediyorum. Başka kanallardan da baktım, Henüz resmi uygunluk göremedim.

Ancak; win8 de sorunsuz çalıştırmış olabilirsiniz. Ama şu an çalıştırılması riskli olabilir. Kısaca; yazılım artık, win8'e uyumlu hale getirilmiştir, çalıştırılabilir demek henüz erken diye düşünüyorum.
Combofixten kimseye zarar gelmez. :)

Geri