Comnet modem kira ücreti

Kodla Büyü

btx

Aktif Üye
Arkadaşlar iki senedir comnet kullanıyorum. Ttnetten comnete gecmistim. Her ay 239 TL ödüyordum. Neyse 7 gün önce internet gitti. Pek ilgilenmiyorlar kaba Saba konuşuyorlar. Beni bir hafta beklettiler. Türk Telekom ekipleri geldi modemi ve ont cihazini değiştirdiler internet yine gelmedi.bugun cagri merkezi benden kullanici adı ve parola güncellemememi istedi yaptım ve internet geldi .birhafta bunu beklemisim. Simdi hizmet süresi uzatmak için girdim bir baktım aylık 50 TL modem kirası yaziyor. Sordum bu önceden yoktu nerden cikti dedim. Kampanya dahilinde modem kirası yoktu şimdi var diyolrar. Kampanyanın bitmesi için benim onlarla tartismam mi gerekiyordu anlmadm .aniden kampanya bitmiş olamaz değil mi? Siz de nasıl durum.

Babamlar da comnet fiber kullanıyor. Geçen sene 15 Ağustos ta abone oldular. 15 temmuz gibi bi bakayım dedim. 35 mbit uzatma için 2200 TL civarı fiyat çıktı. Neyse dedim vakit var. 8 ağustosta yapayım artık dediğimde 2200 ün üstüne 600 TL modem paraı çıktı karşıma. Aradım müşteri hizmetlerini aynı cevabı verdiler. Kampanya dahilinde idi. Bitti kampanya. Ne zaman dedim. 7 Ağustos dediler. Yani bir gün önce. Olacak iş mi bu

Ben şimdi kontrol ettim 32 ay önce comnet aboneliğim başlamış . Hiç modem kira ücreti ödemedim.taki iki gün önce bunlarla tartisana kadar. Tartistim ve modem ücreti eklendi .

Herkeste aynı hocam. Muhtemelen yeterli kullanıcı dolgunluğuna ulaştılar. Bu tarz subvanse ettikleri detayları indirimden kaldırıyorlardır. Normal. Bütün küçük firmalar böyle yol alıyor. Turk.net ilk yıllarında benzerdi. Fiyata pek zam yapmazdı. Şimdi kullanıcı sayısı çok arttı zamlar başladı :D Kullanıcı olarak fiyat/fayda doğrultusunda mantıklı olanlardan devam edeceğiz. Şu anda çok uygun comnet. Yarın öbür gün daha uygununu bulursam ona geçerim. :) Olaya böyle bakmak lazım.

Herkesten alıyorlar hocam. Zaten web sitelerinde de var
1000055847.jpg

Belki sitelerinde yaziyordur ama benden 32 aydır almiyorlardi :) herkesten aliyorlarsa sözüm yok tabi

Geri