Corel Draw 2020 kaldıramıyorum...

Kodla Büyü
Hocam benim kullandığım 2-3 yöntem
Registry'de dikkatli olmak, dosya uzantıları ile ilgili kayıtları falan değil de diğer ayarları F3 arama penceresi ile tek tek arayarak silmek
Program klasörlerini, Local Settings, Application Data gibi klasörlerde oluşturduğu kayıtları silmek
En etkilisi ama; Program Adı Removal Tool ya da Program Adı Uninstaller Tool şeklinde firmanın kendi yazılımını kaldırmak için ürettiği komple kaldırma araçlarını araştırmak. Ama galiba Corel için böyle birşey yok :/

Hocam benim kullandığım 2-3 yöntem
Registry'de dikkatli olmak, dosya uzantıları ile ilgili kayıtları falan değil de diğer ayarları F3 arama penceresi ile tek tek arayarak silmek
Program klasörlerini, Local Settings, Application Data gibi klasörlerde oluşturduğu kayıtları silmek
En etkilisi ama; Program Adı Removal Tool ya da Program Adı Uninstaller Tool şeklinde firmanın kendi yazılımını kaldırmak için ürettiği komple kaldırma araçlarını araştırmak. Ama galiba Corel için böyle birşey yok :/
Hocam Revounistaller ve Uninstaller Tools da denedim..

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    87.7 KB · Görüntüleme: 231
Hocam Revounistaller ve Uninstaller Tools da denedim..
Hocam bahsettiğim yazılımlar 3.parti, yani genel yazılım kaldırma araçları değil. Firmanın kendisinin üretmiş olduğu minik araçlar. Bahsettiğiniz araçlar, firmanın bıraktığı artıkları,kalıntıları bulamayabiliyor. Ancak Ofis,Adobe yazılımları,AV yazılımları gibi yazılımlar yeniden kurulumda sorun yaratma ihtimaline karşı komple kaldırma aracı sunuyor. Program, açılışında yüklü uygulamaları tarayıp, listelenenleri kaldır diyerek istediğiniz yazılımı kaldırabilyorsunuz.

hocam aşağıdaki kaldırla alakalı 2 seçeneği seçince ne hata veriyor ondan bahsediyorum. onu seçip kaldır dediğinizde kaldırmıyorsa bir hata vermeli o nedir.

Geri