[ÇÖZÜLDÜ]Uyarı: Bilgisayarınız bu yazılımı çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri karşılam

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
İki farklı DVD'den Pes 2013 kurdum ama bir türlü şu sorunu aşamadım. İnternetteki klasik çözümlerin hepsini denedim. Cevabı bilen var mı?
ekran-goeruentuesue-6-png.27588

DirectX'i güncelledim.
Nvidia ekran kartını güncelledim.
Pes
Patch 1.04'ü yükledim.

Sorun hala devam ediyor.

Ekran kartı hybrid galiba intel+nvidia... Oyuna sağ tıklayınca Grafik işlemciyle çalıştır gibi bir seçenek var mı? Varsa Nvidia seçin. İntel kartı beğenmiyor.

Hangi programı, hangi grafik işlemcisi ile çalıştıracağını tek seferde kalıcı olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun için Nvidia Denetim Masasında sol taraftaki menüde "3D Ayarlarının Yönetilmesi" başlığında, Program Ayarları sekmesinden hangi programın hangi grafik işlemci ile çalıştırılacağı seçebilirsiniz. Ayarları değiştirmediğiniz sürece programı her çalıştırmak istediğinizde sağ tıklayıp grafik işlemci ile çalıştır demek zorunda kalmazsınız.

Hangi programı, hangi grafik işlemcisi ile çalıştıracağını tek seferde kalıcı olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun için Nvidia Denetim Masasında sol taraftaki menüde "3D Ayarlarının Yönetilmesi" başlığında, Program Ayarları sekmesinden hangi programın hangi grafik işlemci ile çalıştırılacağı seçebilirsiniz. Ayarları değiştirmediğiniz sürece programı her çalıştırmak istediğinizde sağ tıklayıp grafik işlemci ile çalıştır demek zorunda kalmazsınız.

Evet hocam Nvidia + İntel. "Grafik işlemciyle çalıştır" diyorum olmuyor. Nvidia denetim masasından da ayarladım yüksek grafik işlemciyi, pes2013'ü de settings'i de ekledim. Yine de olmadı.

settings.exe çalıştırıp son sekme özellikler'e bakar mısınız? Hangi özellik karşısında "İYİ" yazmıyor?

Ekli dosyalar

• settings.png
    settings.png
    55.6 KB · Görüntüleme: 187
birçok farklı çözüm videoları var. kitserver diye birşeyden bahsediyorlar genelde.
Bizde hata çıkmadığı için bilmiyorum işe yarar mı?

Sonunda oldu hocam.

Ama tam olarak nasıl çözdüm bilmiyorum.
Ekran kartlarının sürücülerini bir kez daha kaldırdım.
BIOS'tan ekran kartının ram'ini yükselttim.
Driverları güncelledim ve oldu.

Geri