Crypterium İco / Altcoin-Bitcoin Yatırımı

Kodla Büyü

pcte-bb.n

Üye
Crypterium Bonuslu Üyelik Linki

Arkadaşlar bugünlerde bbnette de bitcoin furyasının başladığı görülüyor. Takip eden arkadaşlar için de belki gözünüzden kaçmıştır diye yakında ico çıkacak ve iyi bir ekip işi olarak lanse ediliyor. İco nun maksadı kısaca bitcoini günlük yaşamda ödemelerdr kullanmak diyebiliriz.

Site adresi aşağıda
https://crypterium.io

Tanıtım videosu aşağıda

İconun hardcap olması için 3-4 Milyon dolar kaldı. Son dokuz günü ve muhtemelen olacaktır daha sonra zaten satışa kapanacaktır. Uzun vadede iyi sonuçlar bekleniyor. Daha önce kimse paylaşmadığı için paylaşıyorum. Araştırmanızı kendiniz iyi yapın. İyi değerlendirip almaya karar verirseniz ilk satırda ve aşağıda verdiğim referanslı linkten alırsanız yüzde bir bonus elde edersiniz. Ben de benzer şekilde üye oldum zaten.
Sadece kimse bahsetmediği için konuyu açtım referanslı linki de her iki tarafa da kazandıracak diye veriyorum. Binance linki falan değil.

Crypterium Bonuslu Üyelik Linki

Gece 12de hard cap için 3-4 m kalmıştı şimdi son 1M kalmış. Görmeyen arkadaşlar için güncel.

Ne alakası var anlayamadım.
Hiç bilmediğiniz bir konuda böyle suçlayıcı bir ithamda bulunmak hiç doğru değil.

Eğer bilmediğiniz ve ilgi alanınız olmayan bir konu ise bakmayın olsun bitsin.
Zaten ilgili arkadaşlar ne demek istediğimi anlar ve yazdıklarımı değerlendirecektir.
Dikkat ettiyseniz girin veya girmeyin demedim. Durumdan haberdar ettim referanslı linki de ekstra bonus verdiği için paylaştım.
Bu tür işlerin içinde olanlar dank diye birinin yönlendirdiği şeye atlamaz.

Hard cap geldi arkadaşlar, refli linkten alan olmamış ama inşallah bir şekilde alan olmuştur.
Bundan sonrası bekleyip görmek. Şirket inşallah sözlerini yerine getirir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180106-102436.png
    Screenshot_20180106-102436.png
    136.3 KB · Görüntüleme: 35
binance.com da malum üyelikler kapatıldı fakat referans linkime tıklayıp üye olabilirsiniz.
https://www.binance.com/?ref=11292657
linkini tıklayıp yukarıda launchpad kısmını tıklayıp açılan sayfada register kısmından üye olabilirsiniz. Süre kısıtlaması var sanırım bilginize

Hocam kusura bakmayın ama binance linki vermek istiyorsanız başka başlık açıp paylaşın lütfen. Ki zaten ben bile öyle bir link vermedim.
Her görülen yerde binance linki paylaşmayı doğru bulmuyorum.

Geri