CRYSİS 3 DX10

Kodla Büyü
Hocam belki sizin ekran kartı 1 GB olmadığı içindir.
Birkaç sitede baktım, DirectX 10'u destekliyor.

Crysis 3 [2013] Tech Info
Publisher: EA Games
Developer: Crytek
Genre: Action
Release Date: Feb 19, 2013
ESRB: Mature
ESRB Descriptors: Blood, Violence, Strong Language

Minimum System Requirements
CPU: 2.8 GHz dual core processor, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2 or better
RAM: 2GB
Graphics: DirectX 10 graphics card with 1 GB RAM, Nvidia 400-series or AMD Radeon 5000-series.
Operating system: Windows Vista
DirectX 9c sound card
16 GB free hard drive space

Recommended System Requirements
CPU: 2.4 GHz quad core processor, Intel Core i5 or better
RAM: 2GB (4 GB for 64-bit operating systems)
Graphics: DirectX 11 compatible video card with 1GB RAM, Nvidia GTX 500-series or AMD 6000-series or better.
Operating system: Windows 7, Win 7 64-bit is preferred
DirectX 9c sound card, dedicated audio card is preferred
16 GB free hard drive space

Yukarıda yazanları doğru bulmuyorum.çünkü bende oyunu yükledim yaklaşık 6 ay oldu oynatmayınca kaldırdım.

Parhelion' Alıntı:
onun yerine dx'i 11e güncelleyin. vista kullanıyorsanız şurada vistaya dx11'i nasıl kuracağınız açıklanmış: http://www.donanimhaber.com/diger/haber ... aylar!.htm
Bu donanımsal birşeydir bununla ilgili bi ara imza başlatılmıştı Crytek dx10 güncellemesi yapsın diye. Siz yazılım olarak Direx versiyonunuzu güncelleseniz bile ekran kartınız Direx10 olduktan sonra yırtınsanızda o oynu oynayamazsınız çünkü oyunun exe siz Dx10 uyumlu değil. Bu oyunla ilgili ancak uyumlu Dx 10 patch/update yapmaları gerekmektedir. Eğer hazırlayıp uyumlu yeni bir versiyon satıştaysa bilmiyorum. ama İnternet yada torrenttekilerde durum bu şekilde.

Saolun arkadaşlar bayadır girmiyodum siteye sorunu yeni ekran kartı ve power supply alarak çözdüm GTX 650 Aldım ve 700w power sup aldım pahalıya patladı ama olsun oyunu orjinal almıştım çünkü :))

Geri