cumhurbaskanligi secimi sandik gorevi

Kodla Büyü
Kirsehirde ysk adi ile msj geldi. Kurumunuz yada yskdan belgenizi alin diye sandik numarasinida yazmis

savas3457' Alıntı:
tuncay2744' Alıntı:
ilk defa başkan olarak görev yapacağım, heyecanlıyım :roll:
Rahat ol hocam bu secim en basit ve rahat secim
evet hocam o yüzden rahatım, yerel seçimlerde görev çıkmadığına sevinmiştim.
Bende ilerde çocuklarıma "Türkiye'nin ilk cumhurbaşkanlığı seçiminde görevliydim" derim :lol:

tuncay2744' Alıntı:
savas3457' Alıntı:
tuncay2744' Alıntı:
ilk defa başkan olarak görev yapacağım, heyecanlıyım :roll:
Rahat ol hocam bu secim en basit ve rahat secim
evet hocam o yüzden rahatım, yerel seçimlerde görev çıkmadığına sevinmiştim.
Bende ilerde çocuklarıma "Türkiye'nin ilk cumhurbaşkanlığı seçiminde görevliydim" derim :lol:
ilahi hocam :) bari seçim pusulalarından birisinide al sakla ilerisi için :)

izmirde belli oldu hocam bana ysk dan kısa mesaj yoluyla vede idarede aradı..

Elbette yok, tıpkı Yulian'ın fikrini beyan etmesinde olmadığı gibi...

arkadaşlar ben izmir deyim gorev yerim istanbul istemediğim halde bana görev çıktı bu görevi istanbula gitmeden nasıl devredebilirim veya gitmezsem nasıl bir cezası var.Şöyle bir şey daha var tebliğ bana tel. oldu bide kısa mesaj gonderildi ben bu tebliği imza karşılığı almayıp gitmezsem yırtarmıyım bu işten

Semra hocam bunda görev kanuni zorunluluk, resen çıkıyor. Öyle habersiz göreve gitmezseniz başınız ağrır. Ama bağlı olduğunun ilçenin seçim kurulunu arayıp güze bir bahane uydurursanız görevinizi başkasına veriyorlar. Sancaktepe ilçesinde bu şekilde eşimin görevini yerel seçimlerde vermiştik.

anavarza_81' Alıntı:
Semra hocam bunda görev kanuni zorunluluk, resen çıkıyor. Öyle habersiz göreve gitmezseniz başınız ağrır. Ama bağlı olduğunun ilçenin seçim kurulunu arayıp güze bir bahane uydurursanız görevinizi başkasına veriyorlar. Sancaktepe ilçesinde bu şekilde eşimin görevini yerel seçimlerde vermiştik.
tesekurler hocam
peki burdan 1 haftalık rapor alsam olur mu sizce

bana yskdan mesaj geldi polis memuru arkadas ben memlekette oldugum icin mudure teslim etmemis
tutanak tuttu su tarihte gelecek diye gorevimin iptali olur mu acaba

bizede zor olan yerel seçimde zoraki verirler. kolay seçimde vermezler. memleketteki adaletin bize dönük yönüde bu malasef

Geri