Düşman içimizde..!!

Kodla Büyü

fatihh1

Aktif Üye
.
.
Ben anlamıyorum ya.. barıştan kardeşlikten bahseden iki yüzlü y.vşaklar bizim silahlı kuvvetlerimizden şehidimiz oldumu alenen utanmadan açıkça faceden tiwitterden yok profil karartmayı ayıplıyo.. yok başkası gitsin ben şehit olmam diyo.. bi şekilde aşağılamaya çalışıyo.. bide bu ülkenin ünilerinde okumuş devlette memur olarak çalışan yavş.klar.

Hocam sil gitsin öyle şeref yoksunlarını hesaplarından. Bunlardan arkadaşta olmaz adama, çok iyi komünist manevi değerlerini yitirmiş bir canavar düşman olabilirler ancak. İnşallah ileride memurluktan da ihraç edilirler, temizlerler aramızdaki yılanları. Sevgi dostluk ancak kıymet bilene....

barissakallioglu' Alıntı:
Hocam sil gitsin öyle şeref yoksunlarını hesaplarından. Bunlardan arkadaşta olmaz adama, çok iyi komünist manevi değerlerini yitirmiş bir canavar düşman olabilirler ancak. İnşallah ileride memurluktan da ihraç edilirler, temizlerler aramızdaki yılanları. Sevgi dostluk ancak kıymet bilene....

İçimizdeki hainler konusunda hemfikiriz, hainleri ve hainlere destek verenleri sizinle birlikte lanetlemekteyim. Fakat komünizmi hainlik, dinsizlik, terörizm, devlet düşmanlığı vs gibi kavramlarla bağdaştırmak yanlıştır.

TDK-komünizm: 1. isim Bütün malların ortaklaşa kullanıldığı ve özel mülkiyetin olmadığı toplum düzeni,

Gördüğünüz gibi TDK'da bu kavramı sizin ilişkilendirdiğiniz kavramlarla yan yana koymamakta. Bugünün Türkiyesinde islamiyet terör ve yolsuzluk kavramlarıyla, milliyetçilik kafatasçılıkla, solculuk burjuvazi ile ilişkilendirilmekte... Konuyu dağıtmak ve amacından saptırmak istemiyorum ama temelinde tüm bireylerin eşitliği ütopyasının olduğu bu kavramın doğru şekilde kullanılmasını rica ederim.

Sevgi ve dostluk çatıları altında bir arada yürümek ümidiyle...

jandarma' Alıntı:
Aynı yavşaklar bizde de var hocam. İnönü'nün çok güzel bir lafı ar konuyla ilgili : hiçbir millet yoktur ki kendi içinde bukadar çok hain barındırsın. Adamlar resmen yediği kaba sıçıyor yaa böyle saçmalık olur mu. Ama bunlara bukadar yüz verilmesi de doğrumuydu o da ayrı bir tartışma konusu

şehit haberi gelince,.ambulans taşlanınca, yakılınca, polis çağrılıp pusu atılınca,iş makinesi yakılınca, mayın patlayınca, polise saldırı olunca, gümrükçü kaşırılınca ağızlarını bıçak açmaz,deliklerine kaçar terörist yandaşı içimizdeki şerefsizler, terörist deyince ortaya çıkarlar, yokmu sizin orada. Bak birazdan gelir, devlete söver sayar, katil der de, bugün ortaya çıkmaz.
Bir mahalle aşağıda bir şehidimiz var bugün,simayen bildim, mahalle bitmiş,feryat figan, mertebenin kutsallığı,
Allah bu mertebeyi bize de nasip etsin ama sebep olanları, destek verenleri misliyle cezalandırsın..

Bunlar zaten i.ne inkar da etmiyorlar zaten cehennem kütükleri. Doğuda pkk , batıda dhkpc itleri ve tabi meclistede bu itlerin hamileri.

Allah korusun, bunların birde hükümet kuracağını düşünün. Savcımızın katiline bile terörist diyemediler.

bu başlık siyasete döner benden demesi:) o yüzden hep kaybediyoruzz işte..
AKP lisi CHP lisi MHP lisi bir olup şu itlere karşı dik duramadığımızdan bu durumdayızzz

aynenbadi' Alıntı:
AKP lisi CHP lisi MHP lisi bir olup şu itlere karşı dik duramadığımızdan bu durumdayızzz

+1000 hocam. Particiliği bırakmak lazım

giryan' Alıntı:
barissakallioglu' Alıntı:

İçimizdeki hainler konusunda hemfikiriz, hainleri ve hainlere destek verenleri sizinle birlikte lanetlemekteyim. Fakat komünizmi hainlik, dinsizlik, terörizm, devlet düşmanlığı vs gibi kavramlarla bağdaştırmak yanlıştır.

TDK-komünizm: 1. isim Bütün malların ortaklaşa kullanıldığı ve özel mülkiyetin olmadığı toplum düzeni,

Gördüğünüz gibi TDK'da bu kavramı sizin ilişkilendirdiğiniz kavramlarla yan yana koymamakta. Bugünün Türkiyesinde islamiyet terör ve yolsuzluk kavramlarıyla, milliyetçilik kafatasçılıkla, solculuk burjuvazi ile ilişkilendirilmekte... Konuyu dağıtmak ve amacından saptırmak istemiyorum ama temelinde tüm bireylerin eşitliği ütopyasının olduğu bu kavramın doğru şekilde kullanılmasını rica ederim.

Sevgi ve dostluk çatıları altında bir arada yürümek ümidiyle...
:+1:

duzceli81' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

+1000 hocam. Particiliği bırakmak lazım
nasıl bırakacaksın hocam adamlar en büyük haini cumhurbaşkanı seçti. bugün seçim olsun yine seçer.

Askerlik yan gelip yatma yeri değil....
Büyük Ortadoğu projesi eş başkanıyım...
Milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum....
sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor...
güzel şeyler oluyor.... (pkk lılar şehre inip miting yapınca)
bunları apo değil malum şahs söyledi.

iki yüzlü adamlar şimdi vatan millet diyor. vatanın satılmayan kurumu kalmadı. en istikrarlı olarak yürüttükleri şey yakınlarının biriken mal varlıkları ve dolarları.
hain sadece içimizde değil başımızdakilerin çoğu hain

IŞİD tarafından Rakka'da çekilen ve ilk kez doğrudan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye'yi hedef alan videosunda konuşan 'Ebu Ammar' kod adlı IŞİD emiri'nin, Bursa'da esnaf, yapan ve bir yıl önce 4 çocuğu ile Bursa'dan ayrılan 47 yaşındaki Fatih A. olduğu ortaya çıktı.10 gün önce Rakka’da bir grup Türk IŞİD’linin çektiği videoda konuşan Ammar, 45 yaşında, 3 çocuğu ve eşiyle Rakka'da yaşıyor. Solunda oturan "Ebu Cerrah" Artvinli, sağındaki "Ebu Abdullah" ise Hataylı.
Hacım herhalde dükkanı işletemeyince ayda 10bin maaş iyi geldi.

2 milyon suriyeliden 1800'ü yurt içine dağıldı ne yaptıkları belli değil.PKK dediğimiz kişi sabaha karşı silahını alıyor savaşıyor akşam gelip banyosunu yapıyor kahvehanede okey atıyor.Tehlikeli illerimizde sivil binlerce istihbarat elemanı görev yapsın, akşamları sokağa çıkma yasağı ilan edilsin eminim 48 saat içinde bunlar darmadağın olur.Adam çöp koynertırına içi gazeteyle doldurulmuş pantolon koyuyor ihbar yapıyor evden patlatıyor çöpü.Ev ev arama yapılmalı.

bende diyorum ki..
Allah hepsinin nelasını versin mi?

Ekli dosyalar

• CMmGh4BUAAEwN65.jpg
    CMmGh4BUAAEwN65.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 1,177
Filistin,Bosna,Somali için caddelerde yürüyen 100binler nereye gitti onları bulamıyorum?Makedonyada her sene bizim belediyeler yüzbinleri doyuruyor gittik gördük.Senin vatanındakiler aç kardeşim.

Konu hakkında yazacak çok şey var aslında ama yazmayacağım. Çünkü biz millet olarak hiç bir zaman desteklediğimiz kesimi eleştirmeyi yanlışına yanlış demeyi öğrenemedik. Hiç boşuna çene yormaya gerek yok. Tek söyleyeceğim; çözüm süreci denilen ihanet sürecini en iyi şekilde değerlendiren PKK olmuş. Silahlarını bırakıp gitmek yerine örgüte katılımı ve silahlanmayı artırdıklarını herhalde hepimiz görüyoruz. Kaybettiği gücünü bu iki senede misliyle kazanmış. Bizi de çözüm barış diye uyutmuşlar(tabi ben hiç bir zaman buna inanmadım). Neyse daha uzatmaya gerek yok. Son söz olarak;o aielelerin bu acıları yaşamalarına zerre kadar kimin etkisi varsa misliyle Allah(cc) onlardan çıkarsın...

Benim anlamadığım asıl mesele niçin 1000 tane KCK ele başı tutuklanıp hapse mahkum edilmiş iken kanun çıkartıldı ve hepsi salındı, sonra da çözüm süreci esnasında bunların PKK'ya adam topladığı bizzat değerli devlet büyüklerimiz tarafından bilindiği itiraf edilirken niçin buna önlem alınamadı? Kafamda deli sorular...

amdturion' Alıntı:
Konu hakkında yazacak çok şey var aslında ama yazmayacağım. Çünkü biz millet olarak hiç bir zaman desteklediğimiz kesimi eleştirmeyi yanlışına yanlış demeyi öğrenemedik. Hiç boşuna çene yormaya gerek yok. Tek söyleyeceğim; çözüm süreci denilen ihanet sürecini en iyi şekilde değerlendiren PKK olmuş. Silahlarını bırakıp gitmek yerine örgüte katılımı ve silahlanmayı artırdıklarını herhalde hepimiz görüyoruz. Kaybettiği gücünü bu iki senede misliyle kazanmış. Bizi de çözüm barış diye uyutmuşlar(tabi ben hiç bir zaman buna inanmadım). Neyse daha uzatmaya gerek yok. Son söz olarak;o aielelerin bu acıları yaşamalarına zerre kadar kimin etkisi varsa misliyle Allah(cc) onlardan çıkarsın...
:alkis: :alkis:
Konuyu arkadaş farklı bir amaç için açmış ama kusura bakmasın. Terör konusunda çok doluyum. Birşeyler karalayalım.

zamanında böyle çözüm süreci olmaz. Gizli kapaklı ne konuşuluyor dediğimizde bizleri ak arkadaşlar vatan hainliğiyle suçluyordu. Zamanında;
habura pkklıların ayağına savcı gönderenler,
Milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyenler,
3-5 Mehmet öldü diye meclis toplanmaz diyenler,
Barzaniyi Türkiye seninle gurur duyuyor diye delice alkışlayanlar,
Askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyenler,
Çözüm süreci zarar görecek diye şehit cenazelerinde medyaya sansür getirenler...

Zamanında bu saydıklarımı destekleyenler şimdi en birinci, en süper, en acayip, en şahane, en mükemmel milliyetçi oldular. Şehit tabutlarına yaslanıp mitingler yapılır oldu. Biz mi, biz gene vatan hainiyiz...

amdturion' Alıntı:
:+1:

desouza82' Alıntı:
Konuyu arkadaş farklı bir amaç için açmış ama kusura bakmasın. Terör konusunda çok doluyum. Birşeyler karalayalım.

zamanında böyle çözüm süreci olmaz. Gizli kapaklı ne konuşuluyor dediğimizde bizleri ak arkadaşlar vatan hainliğiyle suçluyordu. Zamanında;
Çözüm süreci zarar görecek diye şehit cenazelerinde medyaya sansür getirenler...

Zamanında bu saydıklarımı destekleyenler şimdi en birinci, en süper, en acayip, en şahane, en mükemmel milliyetçi oldular. Şehit tabutlarına yaslanıp mitingler yapılır oldu. Biz mi, biz gene vatan hainiyiz...

tam da yazmak istediklerimi yazmışşsınız. Polemik olmasın diye yazmak istememiştim. Zamanında analar ağlamasın, şehit kanı mı dökülsün diyenlere bakıyorum ve sadece acıyorum. En çok da dua ediyorum bu kara günler geçsin diye....

amdturion' Alıntı:
desouza82' Alıntı:

tam da yazmak istediklerimi yazmışşsınız. Polemik olmasın diye yazmak istememiştim. Zamanında analar ağlamasın, şehit kanı mı dökülsün diyenlere bakıyorum ve sadece acıyorum. En çok da dua ediyorum bu kara günler geçsin diye....

Kesinlikle katılıyorum. Bana göre de düşman içimizde.. 2 yıl önce karakolun önünden silahlarıyla ellerini kollarını sallayarak geçen it sürüsüne müdahale ettirmeyenler, izin verin hepsini indirelim diyen karakol komutanına izin vermeyenler düşmanıdır bu vatanın. O gün müdahale etmediğin kansızlar, bugun o karakola saldırıyor. Yazık orda şehadet şerbeti içen onlarca ana kuzusuna..

patari' Alıntı:
jandarma' Alıntı:
Aynı yavşaklar bizde de var hocam. İnönü'nün çok güzel bir lafı ar konuyla ilgili : hiçbir millet yoktur ki kendi içinde bukadar çok hain barındırsın. Adamlar resmen yediği kaba sıçıyor yaa böyle saçmalık olur mu. Ama bunlara bukadar yüz verilmesi de doğrumuydu o da ayrı bir tartışma konusu

şehit haberi gelince,.ambulans taşlanınca, yakılınca, polis çağrılıp pusu atılınca,iş makinesi yakılınca, mayın patlayınca, polise saldırı olunca, gümrükçü kaşırılınca ağızlarını bıçak açmaz,deliklerine kaçar terörist yandaşı içimizdeki şerefsizler, terörist deyince ortaya çıkarlar, yokmu sizin orada. Bak birazdan gelir, devlete söver sayar, katil der de, bugün ortaya çıkmaz.
Bir mahalle aşağıda bir şehidimiz var bugün,simayen bildim, mahalle bitmiş,feryat figan, mertebenin kutsallığı,
Allah bu mertebeyi bize de nasip etsin ama sebep olanları, destek verenleri misliyle cezalandırsın..
Amin hocam

Ne olacak bu ülkenin hali... :(

Allah' ım vatansever birini ama gerçekten vatansever birini karşımıza çıkarsa da bir yol bulunsa gidiyor ülke elden.

Çıksa hadi ölelim dese ölsek ama yeter ki bu pisliklerden kurtulsak

Re: Ynt: Düşman içimizde..!!

İçimizdeki Gizli Yahudiler ve Haçlılar:

Mehmed Şevket Eygi içimizdeki kripto yahudi ve hristiyanlar hakkında bir yazı kaleme aldı.

20 Ağustos 2015 Perşembe 16:33

İşte Mehmet Şevket Eygi'nin söz konusu yazızı:

Koyu genel yoğun cahilliği ve gafleti gördükçe, Allah’tan hiç ümit kesmemek şartıyla, çoğunluktan ümit kesesim geliyor. Belki de kestim bile…
Tek kimlikli Yahudi ve Ermeni, diğer Müslüman olmayan vatandaşlarımıza hiçbir şey demiyorum ama milyonlarca Kripto içimize sızmış ve bizi sımsıkı bağlamış.
Sadece Türkiye’de değil, bütün İslam dünyasında gizli Yahudiler kasırgalar estiriyor.

Kriptolar, gerçekten İslam dünyasının büyük problemidir.

Şu gazetecilere, yazarlara, okumuşlara, elitlere, güçlü ve etkili insanlara bakınız. İsimleri Müslüman, öldüklerinde tabutları camiye getirilecek, İslam kabristanına gömülecek ama İslam’a ve Müslümanlara korkunç bir kin ve düşmanlık besliyorlar. Çünkü iki kimliklidirler.

Yirminci asrın ilk çeyreğinde doğu Akdeniz’de bir Yahudi Cumhuriyeti kurmuşlar ve çoğunluktaki Müslüman halka çok ağır zulümler yapmışlardı.
Yüzeysel de olsa bir İslam’a dönüş var, memlekette yarım yamalak da olsa din ve inanç hürriyeti rüzgarları esmeye başladı ve onlar bunu hazmedemiyor.
Mısır’daki Kriptolar gibi, siyasal İslamcı hükümeti devirip eski kanlı diktatörlük devrine dönmek istiyorlar.
Bendeniz de muhalifim ama onlar alabildiğine yıkıcı ve olumsuz muhalefet yapıyor.
Kırsal kesim, taşra, şifahî kültürlü Müslüman çoğunluğu planlı ve programlı şekilde bölmüşler, din konusunda cahil bırakmışlar, bu yüzden kendileri ile baş edilemiyor.

On milyonlarca Türkiye Müslümanı içinde, iki kimlikli Pakraduniler hakkında birkaç sayfalık derli toplu sağlam bilgisi olan kaç kişi çıkar?
İslamî hareketin, siyasal İslam’ın içine sızmış Kriptolar var mıdır? Bunu bilen varsa bizi aydınlatsın. 
Mısır bu hale nasıl geldi?

Şu siyasal İslam denilen hareketin içyüzü nedir? Bunun planlarını, projelerini kimler yapmıştır? Müslümanların işi midir, yoksa Kriptoların ve emperyalistlerin işi mi?
İslam dünyasını bırakalım, Türkiye’ye bakalım. On milyonlarca Müslüman niçin birleşemiyor, tek bir Ümmet haline gelemiyor, teşkilatlanamıyor, güç birliği yapamıyor, planlı ve programlı bir şekilde çalışamıyor?
İslamî kesimde ne kadar çok arivist var… Bunlar samimî ve ihlaslı Müslümanlar olamayacağına göre, kökenleri nerelere dayanıyor?
İslam’ın ilk asrında bir tek iki kimlikli İbn Sebe’ zuhur etmişti, günümüzde ne kadar çok İbn Sebe’ faaliyet gösteriyor.

KRİPTOLARA KARŞI SUSACAK MIYIZ?

Tek kimlikli Musevî vatandaşlarımıza elbette bir şey demeyeceğiz, vatandaşlık haklarına riayet edeceğiz ama en az bir milyon oldukları tahmin edilen ötekiler ne olacak?
Dıştan Müslüman görünen, islamî faaliyet ve hareketlerin içine sızan Kriptoların dinde reform, yenilik ve değişim, light ve ılımlı İslam, dinin içini boşaltmak faaliyetlerine karşı susacak mıyız?
Müslümanları bin parçaya ayıran, Ümmet birliğini berhava edenler Müslüman mıdır, yoksa Kripto mudur, yahut Kriptoların yardakçısı hain ve gafiller midir?
Kripto Yahudilere paralel bir de Kripto Haçlılarımız var. Kürt hareketinin içinde bunlardan ne kadar eleman vardır? Terör Kürt milliyetçilerinin eseri midir, Kripto Ermenilerin ve Yahudilerin işi midir?
İki milyon, belki daha fazla Kripto…Atsan atamazsın, satsan satamazsın… Bunun âdil ve insaflı bir çaresi çözümü var mıdır?..

Müslüman çoğunluğun hali ne olacak?

Bu Kriptolar Türkiye’yi parçalayacaklar mı?
Dağdaki silahlı terörist Kriptolar tesirsiz hale getirilse bile şehirdekileri ne yapacağız?
Ellerinde büyük ve tesirli gazeteler, büyük tv’ler olduğu müddetçe onlarla başa çıkılabilir mi?
Onlar ev sahibini bastıran yavuz hırsızlardır.

https://www.youtube.com/watch?v=7keVjN2_8xs
https://www.youtube.com/watch?v=8Ekn_Qpi9T4
https://www.youtube.com/watch?v=N3LhNbkHu_0

Şehitlerimiz için gazilerimiz için askerlerimiz için böyle kalabalıkların toplanmasına izin verilmez....
Yürüyüşleri engellenir...Irkçılığı yükseltmekle suçlanırlar...

Kahramanlarımıza olan sevginin büyümesi istenmez...
Sindirilirler...
Birlik beraberliğimiz için can verenler

Türk Askerleri Barışın elçisi değil mi?

http://abdullah.us/islamda-cokluga-itibar-yoktur/

Forumda birbirinin dusuncesini hainlikle suclayan adamlar mi dersin, begendigi yazarin yazisini kopyala yapistiranlar mi dersin,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan mi dersin. Var da var. Burada birbirini yeyip duruyorlar. Yapacaklarida buu. Mevlam millet icin ugrasan insanlara yardim etsin. Saygılar.

bir tarafta şehitlerden sonra oyum artıyor mu diye anket yaptıran malum parti, bir tarafta şehit olan anadolunun gariban insanları, bir tarafta yalıda viskisini yudumlayan ve bu ülkeye yön vermeye çalışan zenginler, bir tarafta pkk dan beslenen siyasetçiler, rantçılar,

bence bu ülke üç tip vatan hayini var.
1. Marksist pkk ve yandaşları,
2. liberal solcu olduğu bilinen sol örgüt
3. vatan derdi olmayan güya ümmetçiler.

Geri