Daha gelistirelecek cok is var!

Kodla Büyü

tqwert

Aktif Üye
2016000008 - 4.01.01.02.017 - Fatih Projesi B.T.nin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı Kursu basvurum reddedilmis. Sozde, "FATİH Projesi 1. faz okullarda görev yapan öğretmenler öncelikli olmak üzere FATİH Projesi okullarında görev yapan tüm öğretmenler" diyor..
e 1. Faz okulda gorevliyim neden reddediliyor?
Ayrica katilimci sayisi 10000 ile sinirlandiriliyor. Ama 20kusur bin kisi basvurabiliyor. 10bin kontenjan varsa, 10binde sistem kapatilmali. Ilk basvurmak, son basvurmak hic onemli degil. Bazi ogretmenlere bazi kurslarda oncelik taniniyorsa, digerlerine farkli sayida kontenjan verilebilir..

2016000008 "Başvuru ölçütleri, başvuru kontenjanı (Aynı içerikli diğer kurslara başvuru yapabilirsiniz.)" diye bir açıklama ile benimki de reddedilmiş.

2016000009 Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu onaylanmış.

009 bende ensona gelmiş "İ" işlemde yazıyor sizin kiside oylemi

008 reddedilmis

DotCom' Alıntı:
Uzaktan eğitim'deki sınır sayısını anlamak güç
Niye ki hocam... Bakınız e-okul... E-okul'un not giriş zamanları yavaşlamasına hatta kitlenmesine çözüm üretemeyen bakanlığımızın benzer problemi uzaktan eğitimde yaşamamak için sınır koyması çokta anlaşılmaz değil bana göre... :lol:

bu uzaktan eğitim dersleri nasıl oluyor;? canlı mı yoksa o tarih aralığında istediğimiz zaman mı izleyeceğiz dersleri?

ders içerikleri ne zaman konulacak. giriş yapıyorum ama boş sayfa...daha önce uzaktan eğitim alan oldu mu acaba

aynenbadi' Alıntı:
bu uzaktan eğitim dersleri nasıl oluyor;? canlı mı yoksa o tarih aralığında istediğimiz zaman mı izleyeceğiz dersleri?

Hocam dersler canlı değil belirtilen tarih aralığında istediğiniz zaman giriş yapıp dersi takip edebiliyorsunuz.

Ama tabi meb sözünü tutup belirttiği tarihte açarsa eğitimi zira eğitim hala açılmadı bekliyoruz.

meb bu kısıtlama işini e-okul içinde yapsa ne güzel olur.

veli bilgilendirme sistemi son 10 gün kapatılsa yada belirli saatlerde açık olsa, e okul daha hızlı olur

Bu eğitimin sonunda sınav yok arkadaşlar :) eğitimi tamamlamanız yeterli Duyuru yayınlamışlar

* 2016000008 Faaliyet numaralı eğitimde sınav yoktur.
* Eğitimin penceresini kapattığınızda eğitim bilgilerinin sisteme aktarılması için bir müddet bekleyiniz. Eğitim bilgileri kaydedilmeden pencere kapatıldığında eğitim en son kayıt edilen bölümden başlayacaktır.
* Eğitimlerdeki videoların izlenmesinde yaşanan problemler İnternet bağlantı hızınızdan kaynaklanmaktadır.
* 2016000009 Faaliyet numaralı eğitimdeki sınava bir kez giriş hakkınız bulunmaktadır. Sınavınızı sonlandırmadan sınav penceresini kapatmayınız.

peki
"2016000008 Faaliyet numaralı eğitimde sınav yoktur."
da neden aynı içerikli aynı koda sahip(4.01.01.02.017-BTnin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı Eğitmen Eğitimi Kursu) 2016000016 Faaliyet numaralı kursta sınav var??
Sınava girilmeyen kursu alan kursiyer bu sınavdan başarılı sayılacak mı?

Geri