Dambıl tavsiye Edermisiniz?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar evde kullanım için dambıl seti tavsiyeni varmı vinly ve döküm var fiyatları arasında bayağı bi fark var

döküm daha iyidir hocam. vinyller çok ergonomik olmuyor. ikinci el de bakabilirsiniz. donanımhaber ya da sahibindenden.

Hocam sahibindende baktim sifiri 120 tl setin adam 100 tl yazmis cok istiyorlar vinly isimi gormez mi biraz iri diyorlar ama

plakalı olursa vinyl de olur. ağırlık arttırıp azaltarak daha fazla bölge çalışabilirsiniz.

Vinly ler icin kum dokuluyor cok buyuk demisler urun yorumlarında bu konuda bilginiz var mi hocam, agirlaklari degisenlerden alacagim

Ağırlığım değişenlerden al hocam,yarın öbürgün bar alırsan ona da takabilirsin. Ağırlıkları da (iki taraflı çalışacağını farzederek yazıyorum) her birinden 4 er tane almalısın.
4x1 4x2,5 4x5 gibi

bende neredeyse 10 yıldır hem vinyl dumbel hem de 5lik 10luk vinyl plakalar var. kum dökülme olmadı.

Hocam tesekkurler hangi marka acaba birde boyutlari dambil icin buyuk mu biceps triceps calismaya uygunmu hepsiburada da yorumlari okudum yok tekerlek gibi yok duavr saati gibib yorumlar varda

tomreader2010' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/spin-26-kg-vinyl-dambil-set-p-SPORVEDSCS521

Bu ürün hakkinda bilgisi olan var mi acaba

bende bunun aynısı var çok memnunum. Gerçi artık yeterli gelmiyor ağırlıkları artırmam lazım. :D

Hocam kum aktigi, aşırı büyük olduğu, vidalarin surekli gevşedigi gibi yorumlar var sizce nasil calisirken ağırlıkları dusuyor diyen bile var

Yeterli gelmiyor sa ne güzel ben bir köşede kalir diyorum ama :D

mümkün ise spor salonuna gidin. mümkün değil ise;
50 kg vinly set almıştım. 10 kg olan ağırlıkların çapı neredeyse yarım metre :) markası delta. kum dökülme vs olmadı, çünkü tıpa yerlerine bali sıktım biraz. 50 döküm olanlar çok pahalı gelmişti o yüzden vinly almıştım.
Biradere döküm aldım hediye. o da yine deltanın. düşük kilolardan alacaksanız kesinlikle döküm öneririm.

Eskisehir hocam tesekkurler dokum olunca ayni kilolarda 3~4 kat fiyat artiyor bende bir köşede kalma ihtimalina karşın o kadar para vermek istemiyorum, digerinede 60 ~70 lira verip cope gitmesini istemiyorum

Spor salonuna git hocam. Evde çalışmak hem çok etkili değil, hem de motive olamıyorsun. Bende var dambıl seti. Aldım 3-4 kez kullandım bıraktım. Şimdi spor salonuna gidiyorum.

btogretmeni34' Alıntı:
Spor salonuna git hocam. Evde çalışmak hem çok etkili değil, hem de motive olamıyorsun. Bende var dambıl seti. Aldım 3-4 kez kullandım bıraktım. Şimdi spor salonuna gidiyorum.

Kesinlikle haklsiniz spor salonuna gittim daha once, ancak 2 cocukla vakit yetiremedim bende evde calismayi dusundum

Mehmet hocam Tesekkurler cevabınız icin, ankaradayim dediğiniz gibi toplayinca 20~30 tl daha yüksek cikiyor fiyat

hocam ben kullanıyorum, voit marka döküm, valla bir 10 sene oldu neredeyse, biraz pahalıdır ama kaliteli gerçekten boya dökülmesi felan olmuyor, eğer bu işi uzun süre yapacaksan döküm al, ama kendine güvenmiyorsan için kum olanlardan alabilirsin çok para tutmaz

penewitz' Alıntı:
hocam ben kullanıyorum, voit marka döküm, valla bir 10 sene oldu neredeyse, biraz pahalıdır ama kaliteli gerçekten boya dökülmesi felan olmuyor, eğer bu işi uzun süre yapacaksan döküm al, ama kendine güvenmiyorsan için kum olanlardan alabilirsin çok para tutmaz

Bu konuda kendime güven konusunda sıkıntı var hocam :?

Bugun markette baktim vinly 2 kg vardi bayagi büyük geldi kararsız kaldim dokumlerle boyuttlari cok farklı çalışmada vinly nin 3-5 kg olanlari rahatsiz eder gibi

Re: Ynt: Dambıl tavsiye Edermisiniz?

tomreader2010' Alıntı:
Eskisehir hocam tesekkurler dokum olunca ayni kilolarda 3~4 kat fiyat artiyor bende bir köşede kalma ihtimalina karşın o kadar para vermek istemiyorum, digerinede 60 ~70 lira verip cope gitmesini istemiyorum
btogretmeni34' Alıntı:

¤¤¤¤¤ Kaçınılmaz son.¤¤¤¤¤
Herkes alıyor.
3 hafta sonra bırakıyor.

Evin hanımı bakıyor.
Balkona bırakıyor.

3 yıl kullanılmadan bekliyor.
Eskiciye yada çöplüğe veriliyor.

Geri