Davetiye ve Bilet (kermes ve okul gecesi için)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Kermes için davetiye, okul gecesi içinde çeşitli hediyeler için kullanacağımız bilet hazırladım. Henüz son hali değiller yeni hazırladım isteğe göre değiştirebilirim. Sizde istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz çalışma Fireworks kullanılarak hazırlandı.

Ekli dosyalar

• davetiye.png
    davetiye.png
    975.1 KB · Görüntüleme: 8,089
  • BİLET.png
    BİLET.png
    248.3 KB · Görüntüleme: 8,104
  • davetiye-bilet.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 1,724
Eline sağlık hocam özellikle bilet çok nostaljik olmuş :)

hasari hocam paylaşım güzel teşekkürler. rica etsem davetiyedeki kermes yazısının fontunu da paylaşabilir misiniz?

sehzade84' Alıntı:
hasari hocam paylaşım güzel teşekkürler. rica etsem davetiyedeki kermes yazısının fontunu da paylaşabilir misiniz?
Birinci mesaja dosya olarak ekledim indirebilirsiniz.

biletlerin kenarındaki numaralar çekiliş için sanırsam,biz de buna benzer bi çekiliş etkinliği yapmayı planlıyoruz ve yaklaşık 1500 bilet basmak niyetindeyiz.demem o ki biletlere artan numaraları nasıl verebiliriz :?: :?: fikir verebilecek bi arkadaşımız var mı acep forumda :?:

ThatBeatsAll' Alıntı:
biletlerin kenarındaki numaralar çekiliş için sanırsam,biz de buna benzer bi çekiliş etkinliği yapmayı planlıyoruz ve yaklaşık 1500 bilet basmak niyetindeyiz.demem o ki biletlere artan numaraları nasıl verebiliriz :?: :?: fikir verebilecek bi arkadaşımız var mı acep forumda :?:
Excele yapılabilir mi acaba.
Photoshopta düşünüyorum bir artarak olmaz aynı yazıları yazar sadece. :?

ThatBeatsAll' Alıntı:
AYNISINI BİZDE DÜŞÜNÜYORUZ BUNU NASIL YAPABİLİRİZ?BİRDE BU BİLETLERİN BOYUTLARI NELER BASTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUZDA HASARİ HOCAM NASIL OLABİLİR

ucamus' Alıntı:
ThatBeatsAll' Alıntı:
AYNISINI BİZDE DÜŞÜNÜYORUZ BUNU NASIL YAPABİLİRİZ?BİRDE BU BİLETLERİN BOYUTLARI NELER BASTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUZDA HASARİ HOCAM NASIL OLABİLİR
Firework ile açıp istediğin boyuta getirebilirsiniz vektöreldir bozulma yaşanmaz. Biz renkli kağıtlara çıktı alıp tek tek kesmeyi düşünüyoruz sizde böyle yapabilirsiniz.

Geri