Deep Freeze Programı

Kodla Büyü

xorcistforyou

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Deep Freeze 2000/XP tam versiyonu arkadaşlar.
Kendi Labımda kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.
İhtiyacı olanlar buradan indirsin..

CTRL+HOME ve deepfreeze simgesine çift tıklayarak kontrol panelini açıyoruz.
Herhangi bir süre dolma ve çarpı işareti çıkma sorunu yoktur.

RAR ŞİFRESİ :: fatih

Ekli dosyalar

• Deep Freeze XP.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 1,740
teşekkürler hocam, indirdim deneyelim bakalım
!! Bir de deepfreeze'i açıp kapamak için gerekli tuş kombinasyonları hakkıında da bilgilendirseniz !!

alt+ctrl+shift+F6 birlikte basınca ekrana geliyor penceresi. eğer şifreliyse şifreyi gir seçeneklerden kaç sefer kapanıp açılınca devre dışı kalacağını seç. reset at. değişiklikleri yap.

zince' Alıntı:
teşekkürler hocam, indirdim deneyelim bakalım
!! Bir de deepfreeze'i açıp kapamak için gerekli tuş kombinasyonları hakkıında da bilgilendirseniz !!
Aynı İStek birde Benden..
TEşekkür ederim.. :)

Emines Hocam senin bahsettiğin konfigürasyon farklı..
Benim verdiğimde CTRL+SHİFT ve deepfreeze simgesine çift tıklıyacaksın aynı anda Kullanımı bu şekilde olacak.

YuLiaN' Alıntı:
key falan bisey istemiyomu bide unfreeze yok sanirim hocam.

DeepFreeze programı tam sürüm hocam. 2 yıldır kullanıyorum çarpı işareti dahi görmedim.

Unfreeze yapman için verdiğin şifreyle Boot Thawed yapıcaksın..

DeepFreeze 2000/XP Full sürümü hocam. İlk mesajdada yazdım. süre dolma sıkıntısı üzerinde çarpı işareti çıkma sıkıntısı yok.

kurarken şire koma kısmı hızlı geçti. koyamadım. ancak standart şifre koydu sanırım. bilen var mı bu şifreyi arkadaşlar

hocam o durumda şunu yapıyorsun::

1. ctrl+shift tuş kombinasyonuyla deepFreeze simgesine çift tıkla
2. açılan pencerede OK' de.
3. Password sekmesini aç. ORdan istediğin şifre girişini yap..
4. İşlem tammdır..

bir sorum olacak;ben öğrenci bilgisayarlarına deepfreeze kurdum bunu değil,daha önce kurmuştum fakat çocuklar için etkinlik ekleyeceğim şifresini giriyorum sonra klasörü atıyorum ama kapatıp atınca yine siliniyor ancak devre dışı bırakmam gerekiyor biryerlerde ben mi yanlışlık yapıyorum???yardımcı olur musunuz?devredışı bırakmadan yani 2 defa kapat aç yapmadan bunu nasıl yapabilirim?

@eminem

dediğiniz şekilde kullanmak istiyorsanız deepfreeze kullanmayacaksınız.. forumda başka bir program var onu araştırın.

xorcistforyou' Alıntı:
@eminem

dediğiniz şekilde kullanmak istiyorsanız deepfreeze kullanmayacaksınız.. forumda başka bir program var onu araştırın.
hocam yaklaşık 20 bilgisayara kurmuştum şimdi tekrar kaldırıp başka programı kurmak zor olacak yani vakit alacak :?

eminem' Alıntı:
bir sorum olacak;ben öğrenci bilgisayarlarına deepfreeze kurdum bunu değil,daha önce kurmuştum fakat çocuklar için etkinlik ekleyeceğim şifresini giriyorum sonra klasörü atıyorum ama kapatıp atınca yine siliniyor ancak devre dışı bırakmam gerekiyor biryerlerde ben mi yanlışlık yapıyorum???yardımcı olur musunuz?devredışı bırakmadan yani 2 defa kapat aç yapmadan bunu nasıl yapabilirim?

sanırım netop un veya net supportun buna benzer bir özelliği var, tüm bilgisayarlarda kilit açma ve kapatma işlemi yapılabiliyormuş(forumda var)
deep freeze de böyle bir imkan yok.
En basit yol d sürücüsüne yükleme yapmak

Geri