Deep Freeze v7-Xp-Vista-7 Uyumlu

Kodla Büyü
akrep026' Alıntı:
Teşekkürler, bi önceki sürümü kullanıyordum, farkı ne bunun...

hocam deepfreez işte, donduruyo, fazla bi yenilik olmaz diye düşünüyorum bu tür programlarda.. açık verdiği noktalar varsa onu önlerler sadece..

Hocam benim kurduğum versiyon kendiliğinden pasife düşüyor. Bunda bu sıkıntı var mı?

arkadaşlar tahtaya deepfreeze yükledikten sonra program yüklemem icabetti..
dosyadan çıkan not defterinde "CTRL + ALT + SHIFT + F6" tuş kombinasyonu yazıyor.. fakat denememe rağmen olmuyor..
deepfreeze'in arayüzüne nasıl ulaşacağız..

hocam bunu ben akıllı tahtaya kurdum lakin kurulum yaparken ben sadece C sürücüsünü seçmeme ragmen hem c: hemde d: yi korumaya alıyor ve öğretmenler şikayetçi bu durumdan :) en azından d: yi istiyorlar? çözüm var mı?

MEMEK' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
hocam paylaşım için teşekkürler..
arkadaşlar bunu akıllı tahtalara kursak problem olur mu?
:?:

hocam bize il mem toplantı yaptığında "ücretsiz olmayan hiç bir programı ASLA kurmayın" dediler yaklaşık 20 kere :) bugüne kadar gelip kontrol eden olmadı gerçi ama söylenen bu.. timefreeze kullanmıştım geçen sene, tamamen ücretsizdir ve sadece c'yi korur, çok da memnundum. bu sene geldiğim okulda önceden deepfreeze yüklenmiş ellemedim kullanmaya devam ediyorum. olur da imaj atarsam bir gün timefreeze kurarım muhtemelen.

Şifre yi 1 girdim, Deepfreeze çalışıyor fakat şifre yi girdiğimde deepfreeze penceresi açılmıyor. bir kaç defa ardarda girdiğimdede bilgisayar restart oluyor. Böyle birşey başına gelen var mı acaba?

Geri