Defter imzalanmadı diye ek ders kesilir mi

Kodla Büyü
2 yildir mudur yrd ligi yapiyorum.
Davulun sesi uzaktan hoş geliyor.
Okulumda benzer öğretmenler var. Defalarca uyardim hala unutuyorlar. Renkli hatırlatma kagitlari yapistiriyorum ssonradanddolduruyorlar. Ama nereye kadar...

Arkadaşlar lütfen rica ediyorum su forumda yazarken idarecileri genelleyip hakaret etmeyelim. Her zümrenin her grubun curuk yumurtalari var bunu kabul ediyorum fakat genelleme yapmayalim

O zaman derse girmediğiniz için soruşturma da açması gerekir. Saçmalamış Müdür bence.

müdürün sabrı taşmış olabilir, hoşgörü göstermemiş. İşin resmi boyutunu düşünürsek keser, nereye şikayet ederseniz edin müdür haklı çıkar. ancak; böyle bir uygulama yapabilen müdür de öğretmenleri hiç takmayan biri galiba.

idareci defteri günlük olarak kontol edip aksaklık varsa bakar ve günlük imzalaması gerekir. aylık değil.

evet var hocam bizim de öğretmenler bu konuda defterleri hep bos bırakıyorlşardı gecen sene mudur ve mudur yardımcısı imzalamadıgınız derslere girmemiş görnüsünüz eger bu yıl da aynı seyi yapan olursa ek dersi kesilir dedi .kesebilir yonetmelikte var. imzalayın hocam çok mu zor.

bazı öğretmenler de idarecileri bıktırıyor yani sonucta bu bizim görevimiz 1 dk alacak bir sey öğretmenler neden buna üşenir bende hiç anlamıyorum.

Konu başlığı 3 sayfaya ulaşmış :eek: :? :shock: :sleep:

:roll:
Yanıtı açık ve net olan bir soruya yanıt olarak farklı deneyimlerden yola çıkarak mesajlar yazılmış :?
Konu başlığını açan üye sanırım durum hakkında yeteri kadar bilgi vermemiş ve sadece 1 mesaj yazmış :?

Geri