DENEME SINAVI TAKİP PROGRAMI

Kodla Büyü

yumakli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
LGS hazırlık öğrencilerimiz için deneme sınavlarını takip edeceğimiz, tüm öğrencilerin denemelerini girdiğimizde her öğrenci için istatistiki bilgilerini grafik olarak bulabileceğimiz bir program veya Excel arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Hocam bir arkadaşım için acemi olarak excelde bir şey hazırlamıştım, geliştirebilirsek hepimizin işi görülmüş olur.

Ekli dosyalar

• Sınav Takip.rar
    35.4 KB · Görüntüleme: 122
Aynen üzerinde biraz daha çalışılsa iyi olur. Birde denemeleri okutabilmek için optik okuyucu gibi bişey olsa kendi denemizi yapar okurduk

Aynen üzerinde biraz daha çalışılsa iyi olur. Birde denemeleri okutabilmek için optik okuyucu gibi bişey olsa kendi denemizi yapar okurduk
Şiddetle tavsiye etmem hocam. Heleki çalıştığınız kurumdaki arkadaşlar istekli değilse soru hazırlama deneme yapma işine hiç girmeyin derim. Hazır denemeyide zaten yayın evi ücretsiz okuyor. Tek yapmanız gerekem yayın evinden deneme sonucunu Excel formatında istemek

Nasıl bi şey istiyorsunuz detaylı yazın hazırlayalım hocam programını.
Teşekkürler hocam. Liste halinde öğrenci isimleri olan bir sayfada ders ders öğrenci deneme sonuçlarını girebileceğiniz ve bunun sonucunda öğrencilerin bireysel olarak sonuçlarını grafik olarak göreceğimiz bir sistem.

Merhabalar geçen yıllarda nacizane kendim hazırlamıştım. öğrencileri ders ders grafikleyen + öğrencileri kendi denemelerine göre grafikleyen + dersleri bir önceki denemeye göre grafikleyen + dersleri türkiye geneli ile arasındaki farkı hesaplayan bir çalışma yapmıştım. Google formlara ekleyip online olarakta kullanabilirsiniz. Verileri tüm öğretmenlerde görebilir. Mutlaka eksikleri vardır umarım işinizi görür.

Ekli dosyalar

• OKUL DENEMELERİ BOŞ.rar
    205.6 KB · Görüntüleme: 56
Telefonda kullanabileceğimiz hem soru takibi hemde deneme sınavı takibi yapabilecrğimiz bir uygulama var mı?

Geri