ders anlatım için mikrofon önerisi..

Kodla Büyü
Kıymetli öğretmenlerim ben kendi sınıf düzenime göre bir çözüm ürettim ve çok da memnunum. Dersin teorik kısmını bilgisayar üzerinden öğrencilere netsupportla yansıtıyorum. Dolayısıyla öğrencilerime kalkıp kendi bilgisayarlarında yardım etme ihtiyacı olmadıkça oturur vaziyetteyim, diğer durumlarda zaten ekranlarını kontrol ediyorum fiziklsel olmayan pc problemlerini bu şekilde çözüyorum. Sınıf ortamım bu vaziyette. Şöyle bir çözüm ürettim: bir yaka mikrofonum var 10tl lik normal sadece pc ye bağlanan. Bir de 10w bakın bu önemli en az 10 w odanın büyüklüğüne göre yeterli bangır bangır ses çıkarıyor. Ben normal konuşmaya devam ediyorum bu sırada ses pcden hoparlöre doğrudan aktarılıyor. 3 yıldır kullanıyorum diğer öğretmenler bile kıskandı öğrenciler de beni duyabildikleri için çok memnunlar. Eğer ayakta da kullanmak isterseniz kablosuz mikrofon ve bir de bunun alıcısını alıp pc ye bağlayacaksınız.

bu konuda en iyi çözüm imamların kullandığı "yaka mikrofonlu taşınabilir mevlid anfisi " :)

Geri