Ders anlatmak için mikrofon önerisi

Kodla Büyü

cupcake

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım sınıf içinde kullanacağım amfi gerektirmeyen pratik ve sesi yeterli bir mikrofona ihtiyacım var , ne önerirsiniz ?

Hocalarım sınıf içinde kullanacağım amfi gerektirmeyen pratik ve sesi yeterli bir mikrofona ihtiyacım var , ne önerirsiniz ?
güzel fikir bende düşünmüyor değilim ama şimdiye kadar işimi görecek dayanıklı şarjı uzun gidecek masraf çıkarmasa daha güzel olur bir ürün bulamadım.

ben de aynı dertten muzdaribim sınıflar kalabalık, benim de volume düşük özellikle ilk haftalar boğaz ağrısından duramıyorum. varsa ürün tavsiyesi öğrenmek isterim

hocanın biri İstiklal marşı öncesi öğrencilere bununla hizaya sokup konuşuyordu baya etkili zamanında çoçuğa oynasın diye almıştım efektler felanda var ama okul için düşünmemiştim baya etkili imiş deneyebilirsiniz

1iğe.jpg

Yaka mikrofonu demek istemiştim hocalarım sürekli elde tutmak zor olacaktır yaka mikrofonu tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum

Ben de bir ara bakmıştım ama hiç kullanmadım sayın hocam. "Rehber amfisi" olarak aratınca bulursunuz muhtemelen.

LINK 1: https://www.amazon.com.tr/Coverzone-Kablosuz-Mikrofonu-Müzisyenleri-Bilgisayar/dp/B0BR8D58YB/ref=asc_df_B0BR8D58YB/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510248700462&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=5253307926506339924&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9056745&hvtargid=pla-1943833703943&psc=1&mcid=49a24adf78b236dc9054ef6c76793a0c

LINK 2: https://www.grundig.com.tr/bluetooth-hoparlorler/solo-bt-hoparlor-siyah-ses-ve-goruntu-sistemleri

Link 1'deki gibi bir mikrofonu (3.5mm jak yardımıyla) doğrudan Link 2'deki hoparlöre bağlayıp kullanabilirsiniz. Sınıf ortamı için sesi yeterli olacaktır. Denendi, işe yarıyor. Ancak mikrofonu bağlayınca TWS özelliğini aktifleştiremedim, jak ile bağlayınca maalesef tek hoparlör kullanabiliyorum. Yine de arada bluetooth bağlantısıyla bir telefon veya bilgisayar kullanarak iki hoparlörü aktif olarak kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar müfettiş bu tarz uygulamaları görünce sınıf yönetiminde sıkıntı var diye işlem yapmasın. Bence sınıfta bunun kullanımı başınıza iş açabilir sanki

Arkadaşlar müfettiş bu tarz uygulamaları görünce sınıf yönetiminde sıkıntı var diye işlem yapmasın. Bence sınıfta bunun kullanımı başınıza iş açabilir sanki
benim eskiden çalıştığım okulda derslik sistemi vardı hocanın biri sınıfta tavanın dört köşesine mini anfi tipi hoparlörler takmış masasında da mikrofonu hazırdı ders başlayınca tuşuna basardı dersini anlatırdı.hiçte şikayet veya ceza olmadı .

Geri