Ders Dağıtım Programları..

Kodla Büyü

eras63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Akadaşlar şuan okullarda ders dağıtımı için kullanılan çeşitli programlar var.
Progmatic, Bilsa ve en yenisi E-okuldaki eokulfet programı.
Sizler hangi programı kullanmamızı tavsiye edersiniz? kullanımları nasıl?

eras63' Alıntı:

Progmaticte (demo) herşeyi girdim "öğretmenlere Ders Dağıtımı"nda şu hatayı veriyor :

:oops:
Programcı arkadaşlara duyrulur :?:

Ekli dosyalar

• proghata.png
    proghata.png
    17.3 KB · Görüntüleme: 2,195
eras63' Alıntı:

Hocam bir projem var yakında hepsine çözüm bulacağız inş..

pehepe' Alıntı:
eras63' Alıntı:

Hocam bir projem var yakında hepsine çözüm bulacağız inş..
hocam önc bizim şu probleme çözüm bulsanız :?:

kimse okulunda ders programı yapmıyor veya bu konuyla ilgilenen yok galiba :?:

hocam bir de asc var duydunuzmu. ben boş günleri vs ayarlayıp asc de yapıyorum. en iyi dağıtımı o yapıyor. istediğim gibi şekil almazsa asc deki oluşan kartları progmatice uyguluyorum. son bir cila çekiyorum.

eras63' Alıntı:
kimse okulunda ders programı yapmıyor veya bu konuyla ilgilenen yok galiba :?:

hocam bizim okul progmatic'i lisanslı kullanıyor. Programda herhangi bir hata yok.. Siz crackli kullanıyor iseniz hata ondan kaynaklı olabilir ki zaten program çok dandik bir program

papakaa' Alıntı:
hocam bir de asc var duydunuzmu. ben boş günleri vs ayarlayıp asc de yapıyorum. en iyi dağıtımı o yapıyor. istediğim gibi şekil almazsa asc deki oluşan kartları progmatice uyguluyorum. son bir cila çekiyorum.
duydum evt ama kullanmayı bilmiyorum kullandığınız progmatic demo ve son versiyon mu?

Asc Timetables v. 2014 tavsiye ederim hocam. Seçmeli dersleri de bu program sayesinde dağıttık. İsterseniz özelden mail adresinizi verin size download link vereyim.

muluca' Alıntı:
Asc Timetables v. 2014 tavsiye ederim hocam. Seçmeli dersleri de bu program sayesinde dağıttık. İsterseniz özelden mail adresinizi verin size download link vereyim.
hocam özel mesaj gönderme-almada sıkıntı var sanrım dünden bu yana mesaj göndermeme rağmen ne gidiyor ne de geliyor sanırım. size özelden göndedim geldi mi hocam :?:

Bir ara e-okul'dan da dağıtılan FET 'in son sürümünü kullanıyorum dertsiz tasasız. Açık kaynak, ücretsiz, özgür, linux bilgisayarımda da çalıştırabiliyorum. gayet hızlı, tek kötü yanı kağıda çıktı alması çirkin.

eras63' Alıntı:
muluca' Alıntı:
hocam özel mesaj gönderme-almada sıkıntı var sanrım dünden bu yana mesaj göndermeme rağmen ne gidiyor ne de geliyor sanırım. size özelden göndedim geldi mi hocam :?:

gönderdim hocam. İyi günler...

kesinlikle bilsa derim :+1: adamlar gerçekten helal olsun dedirttirdi seçmeli ders gruplamasına yaklaşım tarzlarıyla. hemen yanıbaşımdaki okul progmatik kulalnıyordu adamlar hem ders dağıtım programını hemde seçmeli ders programınına ayrı ücret ödediler hemde koltuklarına yapışıp kaldılar birşeyde yapamadılar geldiler bizde yaptılar programlarını

teşekkürler. bir arkadaşım program yapma işlemini videoya çekip atabilir mi?

osiris' Alıntı:

Siz sanırım asc için video istemişsiniz ancak ben yine de FET'e de bir şans verirsiniz belki diyerek, bir video hazırladım. 8 dk civarı süren videoda Bir ara e-okul dan da yayınlanan fet adlı ders dağıtım yazılımı anlatılıyor.

Video : http://youtu.be/3DTBZIUVsaM

birtanyildiz' Alıntı:
osiris' Alıntı:

Siz sanırım asc için video istemişsiniz ancak ben yine de FET'e de bir şans verirsiniz belki diyerek, bir video hazırladım. 8 dk civarı süren videoda Bir ara e-okul dan da yayınlanan fet adlı ders dağıtım yazılımı anlatılıyor.

Video : http://youtu.be/3DTBZIUVsaM
Hocam bi ara başlığı açmama rağmen konuyu takip edememişim :( çok güzel paylaşımlar olmuş..teşekkürler :alkis:

arkadaşlar bi hata alıyordum 2.mesajımda yazmıştım onu çözemediğim için bütün bilgileri tekrar girmiştim bu sefer "öğretmenlere ders dağıtım" açıldı fakat "otomat" aktif değil bu sefer d:( bu deneme versiyonu olduğu için mi böyle, programtic 7de de mi bu böyle acaba fullemek mi lazım illa bi şekild :?:

win7 64bit kullanıyorum.

aSc TimeTables'ı bi deneyin hocam.
vaz geçemeyeceksiniz emin olun!...
:D

Geri