Ders Dağıtım Programı

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
okulumuzda ders dağıtımı için progmatik kullanılıyordu ama bir takım eksiklikleri var. tüm sınıfların ders programı listesini yarım çıkarıyor mesela, onu çözemedik. Önerebileceğiniz ücretsiz ders dağıtım programı var mı?

okulumuzda ders dağıtımı için progmatik kullanılıyordu ama bir takım eksiklikleri var. tüm sınıfların ders programı listesini yarım çıkarıyor mesela, onu çözemedik. Önerebileceğiniz ücretsiz ders dağıtım programı var mı?
ayarlardan sayfanın ve yazının boyutunu küçültürseniz sıkıntı kalmaz.
alternatif istiyorsanız asc timetables öneriyorum ama onun öğrenme aşaması biraz karışık

tüm sınıfların ders programı listesini yarım çıkarıyor mesela, onu çözemedik.

Tüm sınıfların ders programını çıkarırken yazdır menüsünden kağıt boyutunu A3 seçerseniz A4 kağıdına normal şekilde yazdırılır. Not: Fatih projesinde verilen yazıcı olmaz. Brother yada hp gibi A4 yazdıran yazıcılarda oluyor.

asc timetables kullanarak ders program yapan birisi, başka programda yapmak istemez
başta tanımlamalar zaman alır, ama sonrası kolay olur

Progmatik efsane sürümü kullanıyorsanız eğer o versiyon win7 sonrası ile uyumlu değil, çıktılarınızı alamama problemi bundan kaynaklı olabilir, win7 olan bir pc den çıktı almanızı öneriyorum.

Progmatik efsane sürümü kullanıyorsanız eğer o versiyon win7 sonrası ile uyumlu değil, çıktılarınızı alamama problemi bundan kaynaklı olabilir, win7 olan bir pc den çıktı almanızı öneriyorum.
Hocam windows 10 icin hangi progmatik sürümünü kullanacağız. Progmatic değil progmatik kullanıyorjz

Geri