Ders esnasında (Zoom)id ve şifre gizleme

Kodla Büyü

pin_eses

Aktif Üye
Arkadaşlar harici derse bağlandıktan sonra zoom üzerinde katılımcılar tarafindan toplantının id ve şifresi görülebiliyor. Bunu gizli hale getirmenin bir yolu var mı?

bildiğim kadarıyla yok. o yüzden sık sık şifre değiştiriyorum.
tekrarlı toplantı(recurring meeting) özelliğiyle birden fazla sabit şifre kullanılabilir.

bildiğim kadarıyla yok. o yüzden sık sık şifre değiştiriyorum.
tekrarlı toplantı(recurring meeting) özelliğiyle birden fazla sabit şifre kullanılabilir.
Teşekkürler yanıtınız için. Derse katıldıktan sonra çocuklardan biri başka bir cihazdan da zoom üzerinden farklı bir isimle derse giriyor bir sınıfta. Bu durumda galiba onlenemeyecek

Teşekkürler yanıtınız için. Derse katıldıktan sonra çocuklardan biri başka bir cihazdan da zoom üzerinden farklı bir isimle derse giriyor bir sınıfta. Bu durumda galiba onlenemeyecek
ilk başlarda 2 3 öğrenci yaramazlık yaptı. bulduk uyardık velisiyle irtibata geçtik... şimdilik problem yok.(ortaokul)
yaramazlık yapanı atın dersten(REMOVE). atınca aynı derse katılamıyor.

ilk başlarda 2 3 öğrenci yaramazlık yaptı. bulduk uyardık velisiyle irtibata geçtik... şimdilik problem yok.(ortaokul)
yaramazlık yapanı atın dersten(REMOVE). atınca aynı derse katılamıyor.
Atmak istemiyorum hiçbir öğrenciyi, ben biraz sıkı yönetim uyguladım, ben de sorun çıkarmıyorlar da diğer arkadaşlar sorun yaşıyor. Dışardan başkaları derse katılıp küfür vs durumları olmuş. O yüzden id ve şifre gizleyebiliyor muyuz diye araştırmaya başlamıştım ama yok malesef

Geri