Kodla Büyü

hamzabakar

Üye
Hocalarım Merhabalar .. Ben yeni atandım ve daha önceden ücretli öğretmenlik veya 5. ve 6. sınıflarda staj yapmadım. O yüzden size bir kaç soru sormak istiyorum ?
1.Ebadan yayınlanan kitaplar üzerinden sunumlar hazırlayıp dersi ona göre hazırlasam nasıl olur ?
2.Etkinlikleri biraz fazla tutmayı düşünüyorum konular yetişir mi ?
3.laboratuvar yok maalesef uygulamalı dersler nasıl işlenir ?
4.Beşinci ve Altıncı sınıf öğrencileri hangi oyunları hangi karakterleri sever sunumlara eklemeyi düşünüyorum ?
5.Okulda tek Bilgisayar öğretmeniyim Derslerim 24 saat ediyor.Müdür kalan 6 dersi ingilizce almamı istedi sizce ne yapmalıyım ?
Biraz sorular fazla oldu ama yardımcı olursanız sevinirim :)

hocam ebadaki kitaplar üzerinden gidersin, bazı etkinliklerde labın olmadığı için fotokopi çeker dağıtırsın. konular yetişir rahat ol. güncel oyun karekterlerini seviyorlar

Sunu hazırlaman iyi olur hocam. Uygulama yaptırman zor olur bt sınıfın olmadığı için ama en azından öğrencilerden seçerek etkileşimli tahtada (varsa?) uygulamalarını isteyebilirsin. Fotokopi her ders için olmasa da bazı etkinliklerde gerekebilir. Karakter seçiminde zorlanacağını düşünmüyorum. TRT Çocuk çizgi filmlerinden yararlanabilirsin. Neden İngilizce derslerine gireceğinizi anlamadım. İngilizce öğretmeni yoksa dışardan bir öğretmen görevlendirilir ya da ücretli talep edilir. Ücra bir yer mi? 30 saate tamamlamak zorunda değiliz. Hayırlı olsun atamanız aramıza hoş geldiniz.

Çok Teşekkürler hocalarım tavsiyeleriniz için çok şükür en azından Etkileşimli tahta var ve ücra bir yer değil ingilizce dersini istemediğimi belirtirim artık :)

Geri