Ders Kesim tarihi 2 temmuz oldu. Btr görevlendirme etkiler mi?

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar btr görevlendirmesi 18 haziranda bitiyordu.Ders kesim 2 temmuza uzatıldı.Görevlendirmemiz 18 haziranda mı bitecek ? 2 Temmuzda mı?

Kayseri'de aynı durum söz konusu 2.Dönem sonuna kadar yazıyor valilik olurunda. 2 Temmuz dönem sonu olduğuna göre görevlendirmelerin bitiş tarihi 2 Temmuz olmalı diye düşünüyorum.

Ders kesim tarihi 2 temmuz olması 2. dönemin 2 temmuzda biteceği anlamına gelir. Ücretli öğretmen onaylarıda 18 haziranda bitiyordu ama ders kesimi 2 temmuz olduğu için uzatıldı. Btr ekstra bir görevlendirme olduğu için onay önemli. Sonuçta fiilen girilen ders olarak değil bu görevlendirme şeklinde olan bişey. Eğer onayda 2. dönem sonuna kadar diyorsa 2 temmuza kadar , onayda 18 haziran diyorsa da 18 haziranda biter. Misal işkur personelinin 17 haziran itibariyle çıkışını yapacağız

Valilik olurunda 18 Haziran diye özellikle yazılmış bizde. Uzamayacağına dair de ayrıca mesaj atıldı.

Kayseri'de aynı durum söz konusu 2.Dönem sonuna kadar yazıyor valilik olurunda. 2 Temmuz dönem sonu olduğuna göre görevlendirmelerin bitiş tarihi 2 Temmuz olmalı diye düşünüyorum.
Tebrikler Kayseri'deki arkadaşlar nolur nolmaz diye muallak tarih alarak 18-02 arasını kurtarmış. 02 Temmuz'a kadar otomatikmen uzar hocam görevlendirmeler sizde.

Son düzenleme:
Tebrikler Kayseri'deki arkadaşlar nolur nolmaz diye muallak tarih alarak 18-02 arasını kurtarmış. 02 Temmuz'a kadar otomatikmen uzar hocam görevlendirmeler sizde.
Ben de bu şekilde düşünüyorum ama İl Mem'deki arkadaşlar yazıya rağmen 02 Temmuza kadar BTR sürecek mi diye sorduğumda belirsiz demekteler

Geri