Ders Kitapları Geldimi?

Kodla Büyü

mehmetkaya1980

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün sabah okula geldiğimde kitapların geldiğini gördüm. Şubat ayında kitap seçerken 6-7-8. sınıf ders kitabını seçtik. Önceden 1-2-3-4-5-6-7-8 vardı. Bu sene sadece 3 tane göründü ve bizde ona göre seçtik. Gelen kitaplar geçen senenin 6.-7.-8. bamakları. Size nasıl kitap gönderdiler. Bunları anlatmam gerçekten zor. Öğrenci seviyesi yeterli düzeyde değil. Sizlere gelen kitaplar hangi kitaplar.
Saygılarımla.

yarın ben de inceleyeceğim. Zaten beyinsizler gene 6-7-8 basamak gönderdiyse kitapları dağıtın çocuklara ve "evde bulunsun belki lazım olur" diyin. Bildiğinizi anlatın. İyice ... ettiler branşı Allah... neyse sakinim.

Hocam içine bakmadım. Dışardan gördüğüm kadarıyla aynı kitap. Görünce zaten incelemek bile istemedim.

üzerinde 6 - 7 - 8. basamak yazıyorsa olay bitmiştir zaten.

Milli Eğitim 6-7-8. basamakların işlenmesini istiyor ve 1-5 arası basamakları yok sayıyorsa
  • 1-5 arası basamakları gereksiz görmüştür
  • kitap modülünün hazırlanmasından sorumlu kimselerin basamak sisteminden haberi yoktur. Her sınıfın sınıf sayısına göre basamaktan kitap alacağını düşünmüşlerdir ve sonrasında da işi bilen kimse bunu düzeltmemiştir.
  • kimse zamanında sistemdeki kitap isimlerinin eksik olduğunu, 6-7-8. sınıflarda da 1-5. basamakların işlenebileceğini bakanlığa resmi yollarla yazmamıştır.

Sonuç itibariyle elimizdeki malzeme buysa bu kadar iş yaparız hocam. :)

her sene başında kitap ayarlamaktan basamak nedir millete anlatmaktan midem bulandı ben de normal branş öğretmenleri gibi seneye başlamak istiyorum

6-7-8. basamak kitaplar geldi... Görünüş aynı, her sene heyecanla değişen kısım var mı diye bakardım bu kez hiç oralı olmadım :S

4. ve 5.sınıflar yok. 6-7-8. sınıflarınki gelmiş. konular değişmemiş..

nefbote' Alıntı:
Bu kitapalr 6.7.8. sınıfların kitapları değilki. Bunlar sadece basamak. Yani ben 8. basamağı asla okutmadım. Okutmamda. Çocuklara ağır olacak.

bizde de aynı durum söz konusu, ve gerçekten seviyelerinin üzerinde özellikle de 8. basamak... nasıl anlatacağız bakalım kolay gelsin hepimize

mehmetkaya1980' Alıntı:
nefbote' Alıntı:
Bu kitapalr 6.7.8. sınıfların kitapları değilki. Bunlar sadece basamak. Yani ben 8. basamağı asla okutmadım. Okutmamda. Çocuklara ağır olacak.

Aynen hocam bende kesinlikle anlatmam.Şimdi 4 ve 5. basamak yoksa ben 6. sınıflara geçen senelerde 4. basamak anlatıyordum bu sene öyle bir imkanımı var mı?

arkadaşlar gecen yıl askerde olduğum için 12 ay:S kalvuz kitaplar değişti mi diye soracaktım çünkü bana kitap da gelmemiş bu yıl ama galiba gönderilen kitaplar aynı olduğuna göre okuduklarımdan:S klavuzda aynıdırrr :roll: ben kitapları eksik kitapları bildirrirken bildirecek mişimmmm :?

Geri