Ders saatleri değişmedi

Kodla Büyü

zfrkaya

Aktif Üye
Yeni müfredat ders saatleri açıklandı. 2 ser olduğu gibi duruyor. Oysa umutlanmistim bu an :x

Re: Ynt: Ders saatleri değişmedi

Değişeni ben anlamadım.
Gerçi sabah vaktim dar.İncelemedim de.

Sanırım benim derslerim açısından bir değişiklik yok.

Kaynak memurlar.net
21022017-02251529_sayfa_5.jpg

@cobol hocam kent kültürü geldi bir de peygaberimizin hayatı olarak değişti hz.muhammedin hayatı dersi....yani dağ fare doğurdu

Hocam bizden sadece laf olsun diye görüş alındı, hersey belli " veli ve öğretmenler böyle istedi" demek için öneri alındı. aralık ayında kurultay yapılmıştı Antalya'da, kitaplar bile belliydi.

Şov yaptılar. Değerlendirme ekranı açtılar. Yok öğretmen değerlendirecek, yok vatandaş değerlendirecek, öneri sunacak, demokratik olacak müfredat falan hepsi hava civa. Geçen seneki tabloyu kopyalayıp yapıştırmışlar.

10 Şubatta görüş bildirmek için son gündü.Binlerce görüşü 10 günde değerlendirip çizelgeyi hazırlayanlar gerçekten helal olsun. Skandalll :alkis: :alkis:

Değerlendirme olayı biz sizi önemsiyoruz u göstermek.
Yani tribünlere oynamak. İnsanlar işin içini bilmediği için herkes değerlendirdim kafasında.
Ama uygulamada birşeyin değiştiği yok. :sleep:

Değerlendirme komisyonunda görev yaptım. O kadar emek harcadık. Madem değişmeyecekti, o kadar insanı boş yere neden uğraştırdınız. :x :x

Degismesi beklenmiyor du
Ama müfredat değerlendirme diye bir ton vaktimizi bosa harcamaları gerekiyor muydu

7 ve 8 lerde seçmeli 1 saatten 2 ye çıkmış sanırım bu yeni bir gelişme değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

volkankey' Alıntı:
7 ve 8 lerde seçmeli 1 saatten 2 ye çıkmış sanırım bu yeni bir gelişme değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
eskidende aynen öyleydi. değişiklik yok kaynak göremedim son şeklini :scared:

BARAN38' Alıntı:
Mart ayında yeni çizelge yayınlanacak

aynen bu çizelge halimizi daha iyi belirliyecek. çünkü 5 ler puff gitti. kalanda hepsi seçmeli bekliyorum. geridönüşüm teknolojileri ve yazılım dersi olur ismi artık. GTY :verymad:

Geri