Destek Eğitimi

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kolay gelsin arkadaşlar
Kendi okulumda BTR görevim var. 22 saat derse giriyorum. Okuldan sonra destek eğitimi verebiliyormuyuz acaba ? Haftada 6 saat verebilirmiyiz?
Teşekkürler.

destek eğitim odasını kastediyorsunuz sanırım girebilirsiniz hocam sorun olmaz

branş öğretmeni haftada destek odası ile birlikte 30 saaten fazla derse giremez.sınıf öğretmeni 30 saat derse giriyorsa(sınıfı varsa) üstüne maksimum haftada 6 saat destek eğitim odasında görev alablir.

bozo' Alıntı:
branş öğretmeni haftada destek odası ile birlikte 30 saaten fazla derse giremez.sınıf öğretmeni 30 saat derse giriyorsa(sınıfı varsa) üstüne maksimum haftada 6 saat destek eğitim odasında görev alablir.
Siz 22 saat derse giriyorsanız ve BTR yok ise 8 saat destekte ders verebilirsiniz

bozo' Alıntı:
Fiilen 22 saat derse giriyorum hocam ozaman alabilirmiyim anlamadım
Alan yapan duyan varmıdır arkadaşlar BTR olarak destek eğitimi veren ?

Hocam BTR 30 saat derse girdiği kabul edildiğinden size destek eğitimi vermeyebilirler

ofkar' Alıntı:
Hocam BTR 30 saat derse girdiği kabul edildiğinden size destek eğitimi vermeyebilirler
Müdür yardımcıları alıyor hocam bizim okulda müdür sanada verelimmi dedi
Bende öğreneyim oluyorsa alırım hocam dedim

Bizdede müdür yardımcısı 6 saat normal dersine, 6 saat destek eğitimi ve 12 saat kurs veriyor.
Bana göre bu durumlar sonucunda konuşulan 30 saat fiilen girilen dersler kapsamındadır. Tabi emin değilim :)
Arkadaş neden hiçbirşeyimiz kesin değil anlam veremiyorum

destek eğitim okuldan sonra nasıl oluyor..okul saatleri içerisinde olan bir uygulama siz de o saatte btr siniz veremezsiniz...1 saat btr sayılıyor diye nöbet verilmeyen yerler var hala :)

gokhan_keskin55' Alıntı:
destek eğitim okuldan sonra nasıl oluyor..okul saatleri içerisinde olan bir uygulama siz de o saatte btr siniz veremezsiniz...1 saat btr sayılıyor diye nöbet verilmeyen yerler var hala :)
Okulumuzda ikili eğitim var. Kendi mesai saatim bittiği zaman neden veremiyorumki ?

lonely2134' Alıntı:
Verebiliyorsunuz hocam. Mesai saatleri dışında 8 saat verebilirsiniz.

Mesai saati dışından kasıt nedir?

Öğrenci zaten dersten alıp destek odasında ders veriliyor. Öğrenci derste olduğu sürece Btr zaten görevlidir.

Müdür kendi sorsun artık ya veriyosa versin vermiyosada kendi bilir

Geri