Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ders Dağıtım Programı

Konu, 'Eğitsel Programlar' kısmında atbinici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. atbinici

atbinici Site Gezgini

DYK'larda bu yıl sınıfların ders bazında oluşması gerekiyor. Derslerin seçmeli derslerin dağıtımı gibi dağıtılması lazım. Bu işi yapabilecek bir program varmı yardımcı olabilirmisiniz?

2. turkuaz09

turkuaz09 Aktif Üye

Hocam DYk dan bizi atmışlar bir de bana ders programı yapmamımı isteyecekler ? şaka ya ben uğraşmıyorum bu işlerle maalesef

3. aynenbadi

aynenbadi Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bilişimciysen sen neden uğraşıyorsun sanki sana kurs mu açtırıyorlar hocam?
    yok değilsen sana kurs açan meb yetkililerinden iste o poragramı.
    not: elimde güzel bir program var kendim yapmıştım fakat ne paylaşacağım ne de kullanacağım :verymad:

4. gokhan_keskin55

gokhan_keskin55 Seçkin Üye Seçkin Üye

:alkis:

5. teacherafo

teacherafo Aktif Üye

kendileri yapsınlar hocam hala uğraşıyor musunuz? :verymad:

6. demirkaptan

demirkaptan Üye

Sevgili Hocam, sizin bu ettiğiniz cümle ile genel olarak yaşadığımız sorunların cevapları anlaşılıyor..Bilişimcilerin yaşadığı sorunların dışlanmaların bize uygulanan öğretmenler içinde ki mobingin kaynağı sizin ettiğiniz bu cümle de saklı :alkis: :alkis:

Günlerdir forumda niye biz mağdur ediliyoruz? neden küçük düşürülüyoruz? gibi soruların cevabı sizin ettiğiniz bu cümle de saklı..
    zümreniz olarak sizi tebrik ediyorum.. :+1:

7. recep_58

recep_58 Üye

Excelde hazırlanmış bir programla kaç yıldır hem DYK kursu hemde seçmeli dersleri hiç bir karışıklığa meydan vermeden yapan bir program kullanıyoruz.Program sahibi programı yıllık 70 liraya kullandırıyor.
    Programın bence tek eksik tarafı bir düğmeye basıp otomatik dağıtım yapmaması. Ama tüm seçenekleri kaldıracak genişlik ve esneklikte bir program. 400 ders,400 derslik,4000 öğrenci , bir öğrencinin istediği kadar ders seçebileceği ister 1 tane isterse 20 tane olsun kaldıracak niteliktedir.Dersleri istediğiniz gün ve saate yerleştirebilirsiniz.Yani özetle öğrencinin seçimlerini dikkate alabilirsiniz.Ayrıca öğrenci ve öğretmen bilgileri elle yazılmıyor.Modülden indirilen exceldeki bilgileri programın içine kopyalayıp hemen bir iki saatte tüm okulun programını yapmanız mümkün. Programın demosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal