DEVAM DEVAMSIZLIK EK DERS

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Devam devamsızlık ek ders işini KBS ye aktarabilen farklı veritip ile giriş yapabileceğim basit kullanışlı bir program var mıdır acep

Teşekkür ederim.Bu işe yaramıyor bakmıştım zaten 2. uymuyor 1. ise haftaları tarihleri yanlış hesaplıyor .Daha kullanışlı bişey yok mu acaba?

Yani cumartesi ve pazar için veri girişi yok.Aynı anda devamsızlık tablosu olacağı için haftasonu veri girişide olsa tadından yenmezdi

hocam 1. yi biz yıllardır kullanıyyoruz mutemet bu programı kullandırıyor hiç bir hatası yok mutlaka bi ayarında eksiklik yapıyorsunuzdur PROGRAMIN TEK eksiği haftasonu sütunları yok o sorunu da haftasonu detekleme yetiştirme kurslarını hafta içi bir güne yazıyoruz ancak kodu hafta sonu kodu yazılıyor o kadar... mutemetle birlikte baktık nette ki tüm programları inceledik bizim kullandığımızdan iyisi yok olsa biz kullanacaz...

programda ki ayarlar sekmesini okumanızı ayrıca pogramda en sık yapılan hatanın başlangıç ve bitiş tarihlerini yanlış girmeden kaynaklandığını da söyleyeyim

programın şifrelerini paylaştım ctesi ve pazar sütunu ekleyen olur diye yapan olmadı malesef ...

theliony' Alıntı:
hocam 1. yi biz yıllardır kullanıyyoruz mutemet bu programı kullandırıyor hiç bir hatası yok mutlaka bi ayarında eksiklik yapıyorsunuzdur PROGRAMIN TEK eksiği haftasonu sütunları yok o sorunu da haftasonu detekleme yetiştirme kurslarını hafta içi bir güne yazıyoruz ancak kodu hafta sonu kodu yazılıyor o kadar... mutemetle birlikte baktık nette ki tüm programları inceledik bizim kullandığımızdan iyisi yok olsa biz kullanacaz...

programda ki ayarlar sekmesini okumanızı ayrıca pogramda en sık yapılan hatanın başlangıç ve bitiş tarihlerini yanlış girmeden kaynaklandığını da söyleyeyim

İşte demek istediğim teftişte bizde cumartesi pazar hem kurs var hem açık lise var.Bu günlere ait devamı haftaiçine yazdığımız için haftaiçi akşamında ders işlenmiş manası çıkacak.Bunu izah etmek güç olur.Şifre ne hocam bir de ben baksam.Bir diğer sorunda bazen ayda 3 defa ders programı değişyor.Otomatik hesapla deyince o da sıkıntı olacak ta neyse manuel gireriz artıkın

Buldum Arkadaşlar istediğim tamda buydu.Çok kullanışlı tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• devamdevamsizlik_PRO_30_01_2016_160_WEB.rar
    436.9 KB · Görüntüleme: 293
Geri