DFX- Dijital seslerinizi heyecanlandırın

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
8917mp3-accessories-dfx-audio-enhancer-11a.jpg

Bu program Winamp, Windows Media Player, RealPlayer, Musicmatch ve JRiver için tasarlanmış bir eklentidir. Dijital seslerinizi heyecanlandırın. DFX, müzik dinleme deneyiminizi MP3, windows media, internet radyo ve diğer müzik dosyalarının ses kalitesini geliştirerek arttırıyor. DFX ile sanki müzik dosyalarınıza sihirli bir değnek değecek.

DFX ile bilgisayarınızın sesini, zengin stereo(çoklu ses) sistemli, mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz. DFX kullanmanın en kısa yolu sadece standart ayarlarla DFX'i açın. Sesin ne kadar berrak olduğunu gördüğünüzde etkileneceksiniz. Eğer isterseniz ayarları kendi müzik keyfinize göre değiştirebilirsiniz.

Paylaşmam uygun mudur emin olamadım ama bi şey lazım olduğu zaman biz faydalanıyoruz forumdan , bu sefer de benim katkım olsun istedim. 8)

Ekli dosyalar

• DFX.v10.137.Incl.Keymaker.rar
    2.8 MB · Görüntüleme: 104
Re: DFX

daha önce kullanmıştım, güzel bir program.

konu başlığına açıklama eklerseniz daha çok ilgi çekecektir.

Hoparlörlerin temizliğini yapmış gibi oldu. Her enstruman ayrı ayrı duyuluyor. Teşekkürler ... :alkis: Bu arada DFX 11 çıktı uyarısı da veriyor 8)

seraser' Alıntı:
Hoparlörlerin temizliğini yapmış gibi oldu. Her enstruman ayrı ayrı duyuluyor. Teşekkürler ... :alkis: Bu arada DFX 11 çıktı uyarısı da veriyor 8)

kesinlikle harika hocam , keymakaerini bulursam dfx 11 i de paylaşırım :)

Geri