Digiturk Play Ortak Aranıyor

Kodla Büyü

durs

Aktif Üye
Arkadaşlar Digiturk Play 2 Sezon 1 Arada Paketi (Yüksek Kalite: 689 TL) ile üyelik satın alacağım. Beşiktaş ve Galatasaraylı arkadaşlardan ilgilenenler varsa benimle iletişime geçebilir.

digitürk play alacağınıza Lig tv bir üye arkadaş bulun ondan dilediğin yerde kampanyasına üye olmasını isteyin. aylık sadece 9,99 tl. daha uygun bence.

hakansia' Alıntı:
digitürk play alacağınıza Lig tv bir üye arkadaş bulun ondan dilediğin yerde kampanyasına üye olmasını isteyin. aylık sadece 9,99 tl. daha uygun bence.
Hakan hocam o benim geçen sene aklıma gelmedi değil. Fakat arkadaş maçını evinde izlerken siz, siz izlerken o yayını açamıyor.

hakansia' Alıntı:

dilediğin yerde ayrı bir platform ayrı para vermesi gerekir....

ben lig tv üyesi bir öğretmen arkadaştan aldım. aylık 9.99 tl. o recevierden seyrederken ben de cep telefonu veya internetten seyrediyorum. 4 aydır kullanıyorum. sıkıntı yok. laptobu tv bağlıyorum hd kalitede seyretmeye devam. hatta 24 ay kalma sözü verirseniz ayda 20 tl ye ingiltere almanya ispanya tbl vb. liglerde bedava...

hakansia' Alıntı:
ben lig tv üyesi bir öğretmen arkadaştan aldım. aylık 9.99 tl. o recevierden seyrederken ben de cep telefonu veya internetten seyrediyorum. 4 aydır kullanıyorum. sıkıntı yok. laptobu tv bağlıyorum hd kalitede seyretmeye devam. hatta 24 ay kalma sözü verirseniz ayda 20 tl ye ingiltere almanya ispanya tbl vb. liglerde bedava...

Aynı anda hem siz hem arkadaşınız aynı maçı izleyebiliyor mu?

evet izliyor. Sadece aynı anda birden fazla kişi dilediğin yerde den izlemiyor. En son sisteme giren kişi izliyor diğer yerdekini sistemden atıyor. ben 4 aydır izliyorum. hatta bjk ve gs maçlarında şifreyi arkadaşlara veriyorum onlar izliyor. Yani uydudan izleyenle olayın alakası yok.

arkadaşlar yeni sezon için fb bjk ve ts lu arkadaşlar varsa pm atabilirler. erken üyelik için fiyat 469 lira

Geri