Digiturk play üyeliği için fb, gs ve ts taraftarlarıaranıyor

Kodla Büyü
arkadaşlar digtürkplay 4 lü paket 660 tl bjk ve fb var ts veya gs li bir kişi arıyoruz. katılmak isteyen var mı

Bir Galatasarayli olarak 2 veya 3 ortakli bir olusuma katilabilirim. Ilgilenen varsa lutfen ozelden iletisime gecsin.

Şuanda fiyat 660 mi arkadaşlar 4 ekran için? Digiturk play uygulamasında 588 görünüyor sitede 660. Hangisi doğru anlayamadım

Fazla ayrıntı yok ama 4.ekran smart tv demek anlamına(yorumdur,tartışılabilir) geliyor.Çözünürlüğü düşük olan 580,çözünürlüğü yüksek olan 660 lira.Bir arkadaşımız smart tv de maçları seyrettiğini söyledi.

Peki arkadaşlar, tvyi kablolu şekilde modeme bağlayıp smart tvde izliyorum. Kablolu bağlantı olmasına rağmen yayın esnasında kısa süreli de olsa donma yaşanıyor ve yükleniyor uyarısı veriyor. Ama telefondaki uygulamada izlerken wi-fi ile baglanmama rağmen hiç bir donma yaşanmıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Peki arkadaşlar, tvyi kablolu şekilde modeme bağlayıp smart tvde izliyorum. Kablolu bağlantı olmasına rağmen yayın esnasında kısa süreli de olsa donma yaşanıyor ve yükleniyor uyarısı veriyor. Ama telefondaki uygulamada izlerken wi-fi ile baglanmama rağmen hiç bir donma yaşanmıyor. Bunun nedeni ne olabilir?
büyük ihtimal televizyonun buffer özelliği yatmıyordur.

Trabzonsporlu ortak aranıyor. Düşünen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Kendi sahasındaki derbi maçlarını izlemek isterse 110 TL, derbi maçlarını izlemem sadece diğer maçları izlerim derse 90 TL.

Evde adsl hizmetim var. Altyapi nedeniyle en fazla 6-7 mbit hiz alabiliyorum.
Dgtrkply ortağı olabilirim Fenerbahçe maçları için.
Daha önce kullanmadım işimi görür mü internet hızı bakimindan?
Veya yeni duyduğum IPTV mi önerirsiniz? Sanki daha güvenli olan dgtrkply seçesim var. İptvyi periscope gibi engellemesinler birgün.

Geri