Digiturk Play Üyeliği - Lig Tv

Kodla Büyü

passeul

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
ligin ikinci yarısı için Digiturk Play almak istiyorum. Ücretler aşağıdaki gibi;

Fiyat: Standart Kalite: 169 TL, Yüksek Kalite: 269 TL

ortak olarak düşünen olursa konuşuruz özelden olsa da olmasa da ben almayı düşünüyorum. Ancak sadece Fenerbahçe maçlarını izleyebilirim. Diğer maçları izlemek isteyenler olursa özelden bana ulaşsın,

teşekkürler...

Daha önceden kullanmış arkadaşlar varsa tecrübelerini de paylaşırlar ise sevinirim. Ben bir kaç maç izledim. Görüntü kalitesi iyi denilebilecek ölçüde ve donma da yoktu. Ancak farklı yorumlarda var internette.

Hocam ben cepten ingiltere ligini izliyorum görüntü kalitesi iyi ve donma olayı olmuyor.

Hocam internet hızın 3 ün üzerindeyse çok rahat izlersin.Benim internet 8 lik ve 117 ekran tvde gayet güzel izleyebiliyorum.Donma sorunu neredeyse hiç yok

passeul' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
ligin ikinci yarısı için Digiturk Play almak istiyorum. Ücretler aşağıdaki gibi;

Fiyat: Standart Kalite: 169 TL, Yüksek Kalite: 269 TL

ortak olarak düşünen olursa konuşuruz özelden olsa da olmasa da ben almayı düşünüyorum. Ancak sadece Fenerbahçe maçlarını izleyebilirim. Diğer maçları izlemek isteyenler olursa özelden bana ulaşsın,

teşekkürler...

Hocam bende sezonun başında normal görüntü sezonluk paket aldım tüm maçları izliyorum. Eğer gelecek sezon için düşünürseniz yazın haberleşip ortaklaşa alabiliriz. Siz fenerbahçe maçlarını izlersiniz ben galatasaray maçlarını. diğer maçları da karışık izleriz :) normal görüntü açıkçası büyük ekranda pek tat vermiyor o yüzden genellikle 22inç olan monitörden izlemeyi tercih ediyorum. alırsak biraz daha pahalı ve kaliteli görüntü olanı alırız. arkadaşların dediği gibi internet hızı 3-4 mbit varsa donma olayı kesinlikle yok zaten görüntü anlık değil 30-40 saniye kadar geç veriliyor ona göre donmayacak şekilde görüntü kalitesini ayarlıyor. ama binanızda sizin takımı tutan ve ligtv si olan birisi varsa sıkıntı . benim alt komşuda ligtv var evde her galatasaray golü sonrası goooolll diye bağırıyor ve ben izlerken daha gol olmadan 30 saniye önce gol olacağını anlıyorum yayın geriden geldiği için. bu yüzden adama uyuz olmaya başladım :) dediğim gibi hocam eğer gelecek sezon için düşünürseniz yazın iletişime geçer beraber alırız. sormak istediğiniz başka birşey varsa cevaplayabilirim.selamlar

Bilgisayar ekranı için normal görüntü yeterli olur o zaman. Arkadaşlara teşekkür ederim...

bende kalan maçlar ve 2016-2017 sezonunu almak istiyorum fiyatı standart paket 470 tl almak isteyen var mı ben Fenerbahçe maçlarını izleyeceğim

Geri