Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Dijital pano beni çıldırtacak!!!

Konu, 'Okul Panosu' kısmında uyurgezer tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. endorfinnn

endorfinnn Seçkin Üye Seçkin Üye

2. uyurgezer

uyurgezer Seçkin Üye Seçkin Üye

pardon hocam anlayamadım ben, bana mı silik diyorsunuz?

3. uyurgezer

kusura bakmayın hocam ama, ben görevlerimin ne olduğunu davranışlarımla anlatmaya çalışırken bu hale geldim. Yüksek lisans ödevini ve söylediği diğer her türlü şeyi de yapmış olsayım, yaşadıklarımın hiç biri başıma gelmezdi. Bahsettiğiniz öğretmen tanımına iyiki hiç uymuyorum. Okula geldiğim ilk günden itibaren görvim olmayan işleri yapmamakta ısrarlı davrandığım ve yapmadığım için bunlar başıma geldi. Az çok sizde biliyorsunuz idarecilerin bizlere olan bakış açısını, teknolojiyle iligili olsun olmasın her şeyi bizden bekliyorlar, bir de kadın ve genç olduğunuz zaman üzerinize kükremeleri daha kolay oluyor.

Not: Evet, üzerime sıçrayacak çamurdan bahsetmek zorunda kalıyorum ne yazık ki....

4. endorfinnn

Evet size demiştim.
    Pek sayın(!) müdür yardımcınızın karşısındaki tutumunuzdan dolayı.
    Sonraki mesajınızda kadın olduğunuzu belirtmişsiniz, o nedenle laflarımı geri alıyorum.
    Özür dilerim.
    Şimdi anlaşılıyor pek sayın müdür yardımcısının cesaret patlamasının nedeni.

5. intel4004

intel4004 Seçkin Üye Seçkin Üye

seni bu şekilde norm falası göstermekle tehdit ettiğini kendi insiyatifiyle okulda bulunduğunu belirttiğini
    hiç beklemeden ilçe milli eğitim müdürüne giderek bildirmen gerekirdi...

6. serkanaytekin

serkanaytekin Süper Üye Süper Üye

hocam bunları size söylemişse ve sizde yaparsanız suç müdürde değil sizde.

7. by_rebel

by_rebel Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam şurada konuya kızıp size biraz ağır sözler kullanmama rağmen karşılığında son derece nazik cevap verebiliyorsunuz, anladım ki insanları kırmamaya çalışan bir tabiatınız var ve sanırım bu huyunuzdan faydalanmak istiyor müdürünüz. Allah kolaylık versin, umarım herşey gönlünüzce olur. Siz yine de dediğiniz gibi kendi görevlerinizi yapın, norm fazlası tehlikeniz bile olsa haklarınızı savunun.

8. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Norm fazlası olmak tehlikeli bir şey değil arkadaşlar. Korkmayın bu kadar. :) En fazla biraz ötede başka okula gidersiniz.

9. uyurgezer

bende düşündüm bunu hocam, ama sistem öyle işliyor ki, kimi kime şikayet edeceğim, aslında hata yaptım, olayın yaşandığı gün gidip durumu analatacaktım....

10. ismailt

ismailt Süper Üye Süper Üye

hocam yaşın genç müdür de hödüğün teki sanırım.Çocuk gibi durmayın şu adamların yanında ağzının payını veremedin mi.Yapmıyom ne yapacakmışın bi görelim bakalım diyemedin mi hocam. :verymad:

mcö bunu beğendi.
  11. uyurgezer

tuhaf bir moda giriveriyorum, adamdan hiçbir korkum olmamasına karşın, aklım duruyor, hiç bir şey söyleyemiyorum :shock:

12. uyurgezer

aslına power pointte is görecek kadar bir şeyler tasarlamış durumdayım şuan pano için, yayına koymayayım, gelsin hesabını sorsun benden, ne soracaksa...

mcö bunu beğendi.
  13. endorfinnn

14. 06Davut

06Davut Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

hocam aranızı idare ile iyi yapamayacaksanız siz norm fazlası olmak için uğraşın ...

mesala ben bilgisayarlarla ilgili her sorunda yardım ediyorum ama birinden bi isteğimiz olsa onlarda en iyi şekilde yardım ediyorlar.

ama o neymiş Yüksek lisans ödevi vs kusura bakmayın o işi teklif ettirmek bile hoş değil hani idaredeki pc de sorun olur yavaşlar vs yaparsın
    okulda bilmiyorlardır yardım et ama diğeride saçma

meslektaşın olarak yap dijital panoyu bir hafta sonra boz de tamirci gelsin yapabilceğini bilsinler ama işin olmadığı için yapmayacağınıda bilsinler
    okul vardır aile ortamı gibi okul vardır disiplin soğuk arkadaşlıklar

hocam şu bilgisayarıma bi baksan bi bakabilirmisin sözü size tanıdık gelmiyorsa ne anlamı var o işin...

15. uyurgezer

okuldaki bilgisayarlarla ilgili her türlü problemde elimden geleni yapıyorum sorun yok, ama

sizin dediğiniz ''mesala ben bilgisayarlarla ilgili her sorunda yardım ediyorum ama birinden bi isteğimiz olsa onlarda en iyi şekilde yardım ediyorlar. '' durumun amadan sonraki kısmı benim için hiç geçerli olmadı böyle bir isteğimde yok, ama benim zamanım yok yüksek lisans ödevimi yaparmısın da da kusura bakmasın kimse, zamanın yoksa yapmayacaksın, herkes yüksek lisans yapacak diye bir zorunluluk yok

16. uyurgezer

okuldaki bilgisayarlarla ilgili her türlü problemde elimden geleni yapıyorum sorun yok, ama

sizin dediğiniz ''mesala ben bilgisayarlarla ilgili her sorunda yardım ediyorum ama birinden bi isteğimiz olsa onlarda en iyi şekilde yardım ediyorlar. '' durumun amadan sonraki kısmı benim için hiç geçerli olmadı böyle bir isteğimde yok, ama benim zamanım yok yüksek lisans ödevimi yaparmısın da da kusura bakmasın kimse, zamanın yoksa yapmayacaksın, herkes yüksek lisans yapacak diye bir zorunluluk yok

17. hasan

hasan Süper Üye Süper Üye

bilgisayarlarda ekan kartları nasıl? Çift çıkışlıysa "ekranı genişlet" kullanarak Power point vs çalıştırabilirsin. Birde iki tv arası fazla yoksa tek kasa yeter. ekrana giden kabloyu çoklarsın. tek kasa yeter.

Tez mez meselesi ise, zorla da osa bir kere yaparsan kaybedersin. Bırak tez yazıcıla kazansın, yada o dandik word bilen öğretmenin kıymetini anlasın.

18. uyurgezer

çift çıkışlı değil hocam, televizyonları bilgisayarlarla bağlantısı yapıldı, iki kasa kullanılacak mecburen.. powerpointteiş görecek bir şeyler hazır durumda şuan, bu gün müdür hazretlerine bildircem

19. oromurat

oromurat Site Gezgini

burda herkes atıp tutmuş hocam mizacın nasılsa ona göre davranırsın anlık bir olaydır. yok bilmeme ağzını burnunu kırarım diyenler kesin müdürlerinin doktorasını bile hazırlamışlardır. burdan atıp tutması değil adam sizden bişe istemiş sizde yok şuraya şikayet et yok buraya şikayet et yok bilmem sizin gibiler yüzünden bilmem zümre şey olmuş hadin gidin ordan. soruyu soran arkadaş sen bakma onlara şartlar ne gerektiriyorsa onu yaparsın salla diğer denilenleri. ahkam kesenler şu anda belkide müdür yardımcılarının tezlerini yazdılar şimdide çocuklarının ev ödevlerini yapıyordur.

mcö bunu beğendi.
  20. uyurgezer

teşekkür ederim sayın hocam, herkes kendisinden sorumludur, hekesin yaptığı işte zümreleri adına içi rahatsa sorun yok. ben söylenenleri üzerime almadım zaten.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal