Dijital Pano Kullanım Başvuru Formu - Ektedir

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba, daha önce idari-programlar-ders-dagitim-okul-zili-vs-f107/dijitalpano-org-egitimin-yeni-panosu-mert-ozsoy-t141114.html buradan projemizi duyurmuştuk.
Akabinde idari-programlar-ders-dagitim-okul-zili-vs-f107/dijital-pano-tasarim-oylamasi-lutfen-katilin-t141134.html#p1525460 bu kısımdan da projemizin arayüzü için oylamaya sunmuştuk. Duyuru başlığımızdada belirttiğimiz üzere kullanımlar için okullarımızın aşağıdaki linkte bulunan formu doldurup sistem mailime ( iletisim@dijitalpano.org ) adresine taratıp fakslamaları gerekmektedir.

Başvuru Formu : http://www.dijitalpano.org/basvuru.docx

Resmi mail olmasına gerek yok.

Demo calismasini şuan bitiremedik. Siz demo yayinlandiktan sonra gönderebilirsiniz.

Keske demosu olsa yada print screen resimleri.

Hocam ileri donemlerde ucret falan olayi varmi ne dusunuyorsunuz bu konuda

g.cetin.66' Alıntı:
Keske demosu olsa yada print screen resimleri.

Hocam ileri donemlerde ucret falan olayi varmi ne dusunuyorsunuz bu konuda
Hocam demoyu dediğim gibi veritabanı kısmı bitmediği için yayınlayamıyoruz.

Kesinlikle ve kesinlikle bir ücret talebi ne şimdi nede daha sonra söz konusu değil hocam :)

Hocam emeğine sağlık... Bende uğraşıp bir tane pano yaptım epey yönetilebilir bişey oldu... Paylaşacaktım ama şimdilik sizin panoyu beklemedeyim...

Kolay gelsin Allah utandırmasın...

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam emeğine sağlık... Bende uğraşıp bir tane pano yaptım epey yönetilebilir bişey oldu... Paylaşacaktım ama şimdilik sizin panoyu beklemedeyim...

Kolay gelsin Allah utandırmasın...
Hocam teşekkür ediyorum özelden mümkünse çalışmanıza bakmak isterim.

Geri