Dijital Pano TV Önerisi

Kodla Büyü

ÇetinÖğretmen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Öncelikle bütün arkadaşlarıma kazasız belasız başarılı bir dönem diliyorum.
Arkadaşlar, okul müdürümüz girişe dijital pano hazırlamamı istedi. Bu uygulamayı yapan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..
Öncelikle TV öneriniz nedir? (Normal LCD Tv mi alalım yoksa Smart mı olsun?)
Bu panoda kullanacağım program-uygulama için öneriniz nedir?
Kısacası bu işi en kısa şekilde nasıl yapabilirim? İlginiz için şimdiden teşekkürler..

smart tv alıp internete kablolu ya da kablosuz olarak bağlayıp okul sitesini ekrana koyup yayın yapabilirsin hocam,
okul sitesini güncellediğinde duyurular görünür, ama pek ilgi çekmez, usb takıp slayt resim video izletmek mümkün her ikisinde de.

dijital pano örnekleri forumda mevcuttu.

iyi çalışmalar

hakkan' Alıntı:
smart tv alıp internete kablolu ya da kablosuz olarak bağlayıp okul sitesini ekrana koyup yayın yapabilirsin hocam,
okul sitesini güncellediğinde duyurular görünür, ama pek ilgi çekmez, usb takıp slayt resim video izletmek mümkün her ikisinde de.

dijital pano örnekleri forumda mevcuttu.

iyi çalışmalar
Hocam normal bir 82 ekran LCD TV alsak (okula alacağımız için belli bir bütçemiz var) bir bilgisayar bağlantısıyla çıkışından görüntü alsak olmaz mı?

aynen bende nasıl yapabiliriz diye düşünüyorum. okulda bi tv var ama smart değil. sade foto oynatabiliyor. forumda güzel örnekler var. galiba en iyisi pcye bağlayıp forumdaki örnekler gibi hazırlamak diye düşünüyorum.

ama daha önce hazırlamış arkadaşlardan fikir alsak çok da güzel olur. :)

Geri